Jak połączyć dzieci гамаши

Гамашами (lub гетрами) przyjęto nazywać grube dzianiny podkolanówki bez stóp, z штрипками lub bez. Zazwyczaj ten element odzieży służy do uprawiania sportu jako dodatkowa ochrona stóp lub butów ze śniegu, wilgoci i zanieczyszczeń. Getry są aktualne w dzisiejszym szafie i jak ubranie. Dziecko w nich będzie nie tylko czuć się komfortowo, ale i stylowo wyglądać. Zwłaszcza, jeśli można wykonać w tym samym stylu rękawiczki, czapkę i szalik.

Jak połączyć dzieci гамаши

Trzeba

  • – dwie proste szprychy;
  • – przędza;
  • – dodatkowa szprycha;
  • – drutach z żyłką (na życzenie);
  • – igła do spoin.

Instrukcja

1
Zacznij drutach dla dzieci гамаш z gumy 1×1 (przód – lewa). Produkt musi swobodnie натягиваться na stopę dziecka, a jednocześnie nie być zbyt usztywnienie. Można wykonać i tradycyjne legginsy, które będą nosić na górną buty. Rozmiar gumki (odpowiednio, i ilość zdobytych zawiasów) wybrać indywidualnie za pomocą wzoru na drutach.
2
Połącz prostymi i obciążeniami rzędami elastyczną gumę o wysokości około 7 cm, potem przejdź na wybrany wzór. Na dzieci гамашах dobrze będą wyglądać tłoczone wzory z kos. Między elementami terenu вывязывайте kilka wierszy bełkot ściegu.
3
Oblicz optymalną ilość plecionki w zależności od wielkości z płótna. Na przykład, dla każdej kosy-„węża”, potrzebne do 8 twarzy петелек i nie mniej niż 3 изнаночных zawiasów do tła.
4
Вывязывайте warkocz na getry w takiej kolejności. W pierwszym rzędzie wzoru zrób tylko twarzowe pętli, w drugim – изнаночные. Z trzeciej (twarzowego) szeregu należy użyć pomocniczą dziewiarskie igły. Można skorzystać z przyrządu do drutach kos.
5
Odłóż 2 pary zawiasów za pracę na pomocniczą, dziewiarskie igły, a kolejne 2 pary wykonaj twarzowymi. Po to zrobić, wpisz w pracy 4 twarzowe zawiasy przeznaczone do warkocze. W изнаночном rzędzie wszystkie pętle провяжите jak изнаночные.
6
Pracuj na wzór pierwszego i drugiego rzędu (patrz pkt 3), dopóki nie довяжете dziesiąty z rzędu. W xi osobistym rzędzie na drutach гетр ponownie zrób przeniesienie pętli warkocze-„węża”. Teraz 4 pętle trzeba będzie odłożyć na pomocniczą dziewiarskie igły przed drutach; провязать sąsiednie нитяные pałąka, a dopiero potem – pętle oczekujące.
7
Wykonaj dwunasty, изнаночный, szereg. Następnie należy ponownie powtórzyć pierwszy i drugi szeregi – i tak aż do xvi rzędu. Gotowy element z ulgą wzoru (rapport) zakończony. Dalej trzeba robić na drutach getry według wzoru, aż do osiągnięcia żądanej wysokości (7 cm poniżej kolana dziecka).
8
Połącz górną gumę гамаш i zamknąć pętle. Trzeba tylko wykonać przyłączeniowy z dzianiny szew od wewnątrz produktu.
9
Na życzenie zrób mocujące штрипки: wpisz po lewej i prawej stronie dolnych mankietów dla 4 pętli i połącz pasek grubości stopy (lub górnej butów). Zawiasy ostatniego rzędu zamknij i szyć krawędzi штрипки do tyłu mankiety.
Porada
Poprzeczkę dla dzieci гамаш można połączyć na drutach z żyłką, następnie wykonać boczne szwy łączące głównych części. Poprawi wygląd gotowego wyrobu.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.