Jak uszyć rękawiczki skórzane

Pierwsze rękawice pojawiły się w starożytnym Egipcie, a w xii wieku powstał nowy zawód – перчаточник. To rzemiosło było bardzo honorowym, a rękawiczki noszone tylko arystokraci.

Jak uszyć rękawiczki skórzane

Trzeba

  • Skórzany, maszyny do szycia, akcesoria.

Instrukcja

1
Spróbuj uszyć rękawiczki samodzielnie. Przygotuj strzępy skóry: распорите starą torbę, kurtkę lub kup dla rękawic skórzaną tkaniny, najlepiej z podszewką z futra – taki materiał łatwy w szyciu. Zwróć uwagę na górną stronę tkaniny, aby była bez plam i dziur, bo to będzie przednia strona produktu. Potrzebujesz dwa kawałki o wymiarach trzydzieści pięć pięćdziesiąt centymetrów.
2
Pobierz wzór w internecie, otwórz w dowolnym edytorze zdjęć, gdzie można zobaczyć rozmiary w centymetrach. Zmierz taśmą calu szerokość ręce w poprzek dłoni, wysokości palców, porównaj z obrazem. Wybierz wzór, zachowując proporcje. Wydrukuj, wytnij, pozostawiając na полсантиметра na zasiłki.
3
Wchodzisz na skórę dwa razy. Przełożyć wzory na przedniej stronie materiału. Oddzielnie znajdź miejsce dla części dużych palców. Выкраивайте model za pomocą specjalnego noża lub żyletki. Należy pamiętać, że prawa i lewa ręka umieszczone symetrycznie. U ciebie powinny być następujące części: głównym panelu, sześć pośrednich kliny, wkładki kciuka.
4
Wybierz solidne nici w kolorze skóry (można pracować i nicią w kontrastowym tonu), zwykłą mocną igłę. Zacznij pracę z lewej ręki. Sew ręcznie ze sobą dwie pary klinów czołowe stronami. Połącz kliny z rękawicą, zaczynając od podstawy. Jest kliny, okresowo spróbować rękawicę na rękę, aby sprawdzić rozmiar.
5
Boczne części kciuka sew szwem „na krawędzi”, pozostawiając niedokończone końcówkę. Dołącz szyta kciuk do rękawicy, kontury wykroju otworu i najniższej części muszą być zgodne. Jak kołki, szyć. Nałóż produkt na rękę, przeciągnij, upewnij się, że palce nie ściśle. Zakończeniu pracy, зашивая koniuszki palców. Na zakończenie sew boczne od strony małego palca do podłoża. Wykończenia krawędzi, resztki nici.
6
Prawą rękawiczkę szyć podobnie. Jeśli wybrałeś skóra wyściółka futro, zrób spektakularny puszyste klapy. Przydatne i ekskluzywna rzecz gotowa, twoich zręcznych rąk będzie wygodnie i ciepło w nowych печатках.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.