Jak szyć slipy męskie

Szycie – bardzo ciekawe i przydatne hobby. Trzeba umieć uszyć własnoręcznie, można nie tylko tworzyć stroje według własnych wzorów, ale i robić miłe prezenty dla swoich bliskich. Na przykład, dać mężowi czy ojcu oryginalne, a co najważniejsze, szyte własnoręcznie majtki z tkaniny z niezwykłym wzorem lub wzorem.

Jak szyć slipy męskie

Trzeba

  • – wysokiej jakości bawełna lub bawełna w ilości pół metra (przy szerokości 150 cm) lub jednego metra (o szerokości 80 cm);
  • – zestaw do szycia.

Instrukcja

1
Jeśli nie możesz narysować wzór samodzielnie, skorzystaj z jednej gotowej выкройкой męskich majtek klasycznego cięcia. Najważniejsze, dokładnie wyczyść wymiary i, jeśli to konieczne, ustawić wzór pod żądany rozmiar.
2
Złóż dwa razy tkaniny, a na nią nałóż wzór, wsuwając kolcami lub specjalnymi грузиками. Jeśli nie chcesz robić bocznym szwie na majtkach, dopasuj połówki na bocznych szwach. Подточенным kredą narysuj wzór na krawędziach, a następnie narysuj drugi raz z uwzględnieniem dodatków na szwy. Po zakończeniu cięcia, należy uzyskać dwie symetryczne połówki (lewy i prawy nogawki).
3
Стачивание części majtek należy запошивочным szwem. Zacznij obsługiwać krokowy szew, ten, który znajduje się na wewnętrznej części uda. Aby to zrobić wchodzisz do środka, stroną zadrukowaną skierowaną jeden szczegół nogawki (prawej lub lewej), łącząc przy tym dwa cięcia (stepper) części. Wypuść na 6-8 mm przekrój warstwy dolnej i zacząć bazgrać na krawędzi górnej warstwy perkal na szerokość 5 mm (szerokość łapki).
4
Teraz umieść element na płaszczyźnie w jednej warstwie i обогните dolnym wystającym cięcia górnej cięte. Настрочите go od zgięcia w odległości 2 mm. szwy nakładane wykonywać proste. Zanim jednak do podjęcia стачивание części majtek, poćwiczyć na tkanki, aby szew był płaski i nie wymagał przeróbek.
5
Traktując w ten szwem obie połówki, dostaniesz dwa oddzielne nogawki majtek. Łączą się one na średnim szwu. Wykręć jedną nogawki twarzą na zewnątrz i włóż ją w drugą nogawkę, dokładnie dopasowując wszystkie plastry. Środkowy szew wskazane jest również wykonanie запошивочным szwem.
6
Подшивайте góra i dół majtek подгибочным szwem, posiadającym basen kawałek. Górny kawałek należy przetworzyć tak, aby pozostawić otwory dla вдевания gumy. W ten sposób można uszyć nie tylko majtki, ale i zwykłe spodenki, dodatkowo przyjętych kieszenie i wkładając szerszą gumę.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.