Jak zrobić róże z satynowej wstążki

Istnieje wiele różnych technik wykonywania kwiatów z tkaniny. Jeden ze stosunkowo prostych sposobów polega na zminimalizowaniu róż z taśmy. Получившимися kwiatami można ozdobić pudełko, dekoracji ślubnej, dekoracji spinkę lub złom-obiekt.

Jak zrobić róże z satynowej wstążki

Trzeba

  • – satynowa wstążka;
  • – nici;
  • – maszyna do szycia igła.

Instrukcja

1
Przy jednym ze sposobów minimalizacji róże z taśmy, centrum kwiatu powstaje poprzez wylosowanie jednego z końców taśmy do środka łódki. Do budowy takiej róży wybierz czas, kiedy można zająć się rękodziełem, nie odrywając się na inne sprawy. Proces składania dziewczyna nie jest skomplikowane, ale jeśli go przerwać, nie doprowadzając do końca, zbioru rozkwicie.
2
Przygotuj odcinek satynowe wstążki o długości około metra. Długość materiału zależy od jego szerokości: wąska taśmy na jedną rozety zajmie mniej niż ogółu. Jeśli atlas przechowywane w rolce, отутюжьте go, aby nie dostać zbyt zmarnowany kwiat.
3
Złóż taśmę na pół długości. Przekręcić końcówkę, który znalazł się na dole, pod kątem prostym do drugiej połowy taśmy.
4
Zegnij dolną końcówkę taśmy tak, aby położył się na wynikowego kuchennego. W rezultacie, na dole był już drugi koniec taśmy. Przełożyć go na górę, crooking atlas w miejscu przecięcia taśmy. W ten sposób złożyć cały materiał, dopóki nie pozostaną ogonki o długości pięciu centymetrów. W trakcie pracy należy przytrzymać получающуюся stos, aby nie spadł i nie распустилась.
5
Po tym jak prawie cały atlas okazał się złożonym, korzystał miejsce przecięcia taśmy palcami i delikatnie pociągnij za dolny koniec taśmy, nie puszczając się na górnej krawędzi. Satyna garland, która u ciebie była, będzie stopniowo skrócić. Uważaj przy tym na koniec girlandy: wciągnąć w otrzymaną paczkę, zamieni się w środkową część róże.
6
Forma robić w ten sposób dziewczyna w dużej mierze zależy od przypadku. Jak tylko różo zdobywa ostateczna, z twojego punktu widzenia, widok, skręć taśmy w oparciu o kwiat i zabezpieczyć je nitką. Jeśli wyciągnęli zbyt długi odcinek wstążki, kwiat będzie nie bardzo soczysty. W takim przypadku pogłaskał taśmę i złożyć ją ponownie.
7
W ten sposób można zrobić rozety nie tylko z ciężkiej satyny, ale i z powietrza, przezroczystego nylonu taśmy. Taka kwiat, uzupełnione drobnym szczegółem innego koloru, nadaje się do dekoracji pakowania prezentów. Nieźle prezentują się róże, ułożone w taki sposób z taśmy, na krawędzi której вшита cienki metalowy drut.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.