Jak drutach różnymi nićmi-ramienne

Na drutach rzeczy nićmi w różnych kolorach – zajęcia bardzo ciekawe, ale wymaga od szwaczka pewnych umiejętności i zdolności. Jeśli jesteś początkujący knitter, to zacznij многоцветному szydełkowania tylko po tym, jak będziesz pewnie dzianiny wszystkie rodzaje zawiasów dokładnie i delikatnie.

Jak drutach różnymi nićmi-ramienne

Trzeba

  • – 2 lub 3 мотка przędzy o różnych kolorach;
  • – szprychy.

Instrukcja

1
Najprostsze – drutach poziome pasy od różnych клубков. Wybrać najbardziej udane zestawienie kolorów przędzy (może być jak kontrastowych kolorów i odcieni jednego koloru).
2
Провяжите kilka rzędów nićmi koloru bazowego. Przechodząc do dziania przędzy innego odcienia obrzeża pętlę, nie zdejmuj, a провяжите nicią drugiego koloru. Połącz kilka rzędów tej przędzy i znowu zmien kolor. U ciebie musi być pomieszczenie z lewej strony z płótna.
3
Nie ciągnąć wątku, należy uważać, aby płótno nie było стянутым. Tak samo staraj się nie dopuścić do tego, aby nitka nie była zbyt wolna i nie провисала, w przeciwnym razie, w przypadku zmiany kolorów mogą być dziury.
4
Aby połączyć pionowe pasy, nici przy przechodzeniu kolorów skręcać. Ruch pędzla powinno być do siebie. Przy takim sposobie na drutach na odwrotnej stronie nie będzie протяжек, więc płótno okazuje się bardziej wolny. W podobny sposób вывязывают i duże motywy ornamentu.
5
Żakardowe wzór zwiąż się z dwóch lub trzech клубков w różnych kolorach. Zawsze miej przed sobą schemat wzoru i systematycznie należy porównać z nią swoje dziania. Провяжите kilka pętli w jednym kolorze, a następnie weź przędzy drugiego koloru i podłączyć do szydełkowania z ws.
6
Провязав kilka pętli drugim kolorem, перекрестите nici z tyłu w następujący sposób. Obie nici powinny leżeć na palcu lewej ręki. Robocza nici (ta której вяжете w tej chwili) powinna znajdować się bliżej do szydełkowania, a нерабочая nieco dalej.
7
Przy zmianie kolorów przełożyć zepsutą wątku bliżej ciebie, staje roboczej. Uważaj, aby przędza na протяжках nie była naciągnięta i nie wisiała.
Należy zwrócić uwagę
Dla polichromia na drutach wybierz przędzy o tej samej grubości i faktury.

Porada
Aby kępy nie zawiedli, nie укатились, a nici nie zagoiły się w guzki, umieść je w jakąś pojemność, np. na patelni lub kosz.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.