Jak drutach kolorowymi nićmi

Jeśli umiesz robić na drutach ramionami i postanowił zrobić naprawdę piękną i efektowną rzecz, warto nauczyć się делатьэто kolorowymi nićmi. Najlepiej dzianina według schematu, więc prawdopodobieństwo błędu jest minimalne, ale są i inne sposoby, za pomocą których można to zrobić na płótnie kolorowe wzory lub rysunki.

Jak drutach kolorowymi nićmi

Trzeba

  • – kolorowe nici;
  • – szprychy;
  • – schemat wzoru.

Instrukcja

1
Jeśli masz schemat dziewiarskich, w której podane są kolory nici rzędami, zacznij robić na drutach nowa na dole nićmi koloru bazowego. Gdy dojdziesz do miejsca, gdzie zaczyna się rysunek, przywiąż go do podkładu nici wątku żądany kolor i zwiąż wymagana ilość kolorowych pętli, w tle wątek w tym przypadku musi być od wewnątrz. Po zakończeniu kolorowy obszar, zmień nici miejscami, zostawiając z jednej kolorowej, i zwiąż głównym kolorem.
2
Dalej dzianiny w taki sposób, pozostawiając kolorowy plątanina od wewnątrz. Aby nie раскручивался i nie przeszkadzał, umieścić go w plastikowej torbie lub заколите szpilką. Jest to szczególnie ważne, jeśli kolorowych клубков kilka, w postaci wolnej szybko перепутаются, i cały czas będzie iść na заматывание клубков.
3
Należy zwrócić uwagę, czy kolorowy rysunek wystarczająco duży i nici koloru bazowego протянута na dużą odległość, może ona przeszkadzać i trzymać podczas noszenia. W takim razie co 5-6 pętli skręcać nici między sobą, aby złapać wyciągał wątku. Staraj się nie naciągać nici mocno, w przeciwnym razie obraz może się zdeformować.
4
Jeśli elementów obrazu samego koloru kilka, i znajdują się one w niewielkiej odległości, nie koniecznie wyrwać się nić, po prostu протягивайте ją między rysunkami, zaczepiając za wątek tła.
5
Jeśli nadal nie możesz opanować tę technikę, zwiąż paski. Najpierw zwiąż kilka rzędów nicią tego samego koloru, a następnie zwiąż nicią w innym kolorze. Przy właściwym doborze odcieni masz świetna stylowa rzecz, ale należy pamiętać, że nici muszą być jednej gęstości i składu.
6
Proste paski można skomplikować, aby uzyskać tak zwane „leniwe” wzory. Провяжите dwa rzędy jednym kolorem, a następnie zacznij robić na drutach następujące dwa wiersze, ale niektóre pętle wyciągnąć z poprzednich. Jeśli nie masz schematu, wypróbuj różne opcje i znajdź dla siebie najbardziej interesujące.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.