Jak skrócić stary płaszcz

Dość rozpowszechniony w domu запасливых gospodarzy: rzeczy, które wyszły z mody lub ma niewłaściwy rozmiar, są magazynowane w szafie i zajmują przestrzeń użytkową. Na przykład, wisi na ramionach szerokie i długie stare драповое płaszcz – i nosić go nie ma nikogo, a wyrzucić szkoda. Spróbuj skrócić i skrócić produkt na rysunku, daj go dodatkowymi szczegółami. Jeśli podejść do pracy z całej прилежностью, można dać niepotrzebne ubrania nowe życie.

Jak skrócić stary płaszcz

Instrukcja

1
Przygotuj stary płaszcz do remake ’ u. Musisz zrozumieć, że piękne ubrania będzie tylko z płótna przyzwoitej jakości. Ocenić stan grubą tkaniną wełnianą. Jeśli na twarzy roboczych stronach tkaniny nie naprawa zwęglone oznaczenia powierzchni, przetarć i несмываемых plam, wracajcie do pracy.
2
Oczyścić produkt suchy, w razie potrzeby – wilgotną szczotką. Następnie osuszyć i delikatnie распорите wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne szwy stare ubrania. Rozwiązanie to jest zalecane bardzo ostrym бритвенным ostrzem (dla wygody jednym końcu można go utopić w winiarni korku) lub маникюрными nożyczkami. Podszewka do czasu odłożyć.
3
Отпарьте i osuszyć wszystkie отпоротые części cięcia , po czym ułożyć je na płaskiej, poziomej powierzchni. Teraz kluczowym momencie – tworzenie nowego wykroju.
4
Na początek podać wymaganą długość przyszłości zaktualizowanego płaszcz i zrób ostrym pasztetem równą linię dolnego cięcia na odwrotnej stronie płótna. Linią przerywaną zaznacz standardowe dodatki na spoiny (ich szerokość – 1,5 cm).
5
Zaznacz podłużne linii bocznych szwów dla ушивания oparcia i przegród драпового płaszcz. Powinny one odbywać się po prawej i lewej stronie urządzenia ściśle symetrycznie! Nie zapomnij o zasiłki i miejsce, i na wolność облегания.
6
Aby sprawdzić głębokość ушивания części, spróbuj najpierw zmieść boca starej podszewki i umieścić próbkę na ciepłą odzież (tę samą, z którą będziesz nosić перешитое płaszcz).
7
Dopasuj nowe linie prime, aby idealnie odpowiadały окатами rękawów produktu. Następnie отпорите kieszenie naszywane, хлястик i (jeśli są dostępne) inne zewnętrzne części starego produktu. Przy zmianie rozmiaru mogą być nie na swoim miejscu, a rzecz będzie wyglądać nieprofesjonalnie.
8
Zrób równe plastry części płaszcz, to nie zapomnij o zasiłki! Linie szwów należy zamocować kołki lub kontrastowym pomocniczej nitką, torując ręcznie szew „do przodu igły”. Jeszcze raz померьте наметанное płaszcz, po czym wróć do maszynowej obróbki.
9
Wybierz odpowiednie igły do maszyny do szycia i ocenić ich pracę na materiał grubą tkaniną wełnianą. Jeśli wszystkie narzędzia są prawidłowo dobrane i urządzenie w dobrym stanie, to ta gruba tkanina nie powoduje szczególnych trudności podczas szycia.
10
Sew dolną подгибку płaszcz i boczne szwy. Plastry prześwitów praca na оверлоке, po czym разутюжьте. Głównym zadaniem w перешиванию starego płaszcza wykonana.
11
Ci zostało ponownie пристрочить kieszenie i inne sztuczne części. Podszewka ушивается na wzór i приметывается do tyłu ukryte szwu. Spróbuj wymienić guziki – wyposażenie oryginalne w stanie radykalnie zmienić wygląd produktu, nadać mu wyjątkowy smak.
Porada
Jeśli udało ci się pomyślnie skrócić i ушить płaszcz, w razie potrzeby można wykonać dodatkowe funkcjonalne części. Ochronią cię przed wiatrem i dodadzą produktem bardziej nowoczesny wygląd. Выкроите z ciętych pozostałości grubą tkaniną wełnianą podpisem pas-kulisku i przyszyć ją ozdobnym szwem na linii bioder; przełóż pasek i użyj go jak ocznych. W rękawy вшейте dzianiny mankiety. Można je połączyć samodzielnie na drutach gumką z przędzy odpowiedniego tonu.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.