Jak skrócić dół kurtki

Puchowa płaszcz stał się stałym elementem współczesnego jesienno-zimowego sezonu. To jest demokratyczna, a przy tym atrakcyjna i praktyczna odzież wierzchnia jest prawie w każdej szafie. Jeśli długa produkt wydawało ci staromodny i marzysz zastąpić go обновкой krótko, nie spiesz się, aby przejść do sklepu. Spróbuj skrócić dół kurtki i włączyć płaszcz w panterkę.

Jak skrócić dół kurtki

Trzeba

  • – портняжный metr;
  • – kredkę;
  • – распарыватель;
  • – nożyczki;
  • – wzmocnione szwy;
  • – igły nr 60-100;
  • – maszyna do szycia;
  • – kalka techniczna;
  • – żelazko.

Instrukcja

1
Podać wymaganą długość przyszłości skróconego produktu. Puchowa płaszcz zaleca się ciąć, do połowy uda – to klasyczny rozmiar stylowych, współczesnych kurtek. Tak kurtki będzie dobrze chroni przed zimnem.
2
Delikatnie распорите dolne zgrzewy fabryczne specjalnym ostro наточенным распарывателем lub małymi nożyczkami do manicure. Usuń wszystkie wycinania starych nici.
3
Отпорите podszewka puchowe kurtki na wysokości około 15-20 cm od dolnej krawędzi, aby ci było wygodnie pracować. Skracając nożyczkami płaszcz, przewidzieć dość szeroką подгибку – około 2-2,5 cm wysokości.
4
Staraj się nie zniszczyć oddział, wypełniona puchem i piórami. Jeśli cięcie będzie musiał na niego, zabierz wypełniacz z linii подгибки. W przeciwnym razie podczas szycia od kromki chleba będą wysiadać z szpilek i igieł, a krawędź udać rzemieślniczych.
5
Z przodu tkaniny forma подгибку dołu puchowe kurtki, dokręcając górne 0,5 cm tkaniny do środka.
6
Прогладьте zgięcia, jeśli na etykiecie producenta odzieży nie jest zabronione korzystanie z żelazka. Zazwyczaj góra nowoczesnych produktów pylących, szyte tak z tworzyw sztucznych typu poliester lub смесового materiału. Te tkaniny dopuszczalne prasować w średnich temperaturach przez wilgotnej gazy.
7
Заколите подгибку szpilek i spróbuj potrenować linii maszyn miejsce odciąć лоскуте materiału. Jeśli prawidłowo dobrać igły i nici, na powierzchni tkaniny mogą iść dokręcania; obszar płótno pod stopą może źle się ślizgać.
8
Spróbuj zrobić prostą linię prosto w paski z kalki, a potem wyjąć papier między szwów. Tak wygodnie pracować z woda repellent syntetycznymi i смесовыми treści dół kurtki, jeśli urządzenie jest „niegrzeczny”.
9
Zaleca się wybrać cienkie, spiczaste igły nr od 60 do 100, wzmacniane nici i szwy kurtka puchowa na niskie prędkości.
10
Jeśli udało ci się pomyślnie skrócić puchowa płaszcz, pozostanie tylko przyciąć podszewka i przyszyć ją na lewą stronę produktu.
Porada
Przyciąć dół można nie tylko oparcia i przegród puchowe kurtki, ale i u rękawów poniżej łokcia. Rzecz będzie wyglądać oryginalnie i aktualne. Aby taka odzież będzie musiał kupić długie rękawiczki lub mitenki.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *