Jak drutach кокетку szydełku

Кокетку można połączyć, począwszy od wlewu oleju i poruszając się w dół, a także od pach w górę. Takie wkładki są okrągłe i kwadratowe. Jarzmem można ozdobić sweter, sweter, sukienka i spódnica.

Jak drutach кокетку szydełku

Trzeba

  • – przędza;
  • – hak.

Instrukcja

1
Wybierz hak w zależności od tego z jakiej przędzy będziesz dzianiny produkt. Producenci zazwyczaj podają zalecany numer haka na etykiecie. Jeśli etykieta nie zachowało się lub takich zaleceń nie, to podnieś hak eksperymentalną metodą.
2
Na drutach z delikatnej bawełnianej lub przędzy bambusowej odpowiednie haki nr 1 – 1,75. Podczas gdy jelita i fantasy przędzy – hak № 2,5 – 3,5.
3
Wpisz 90 zawiasów plus 3 powietrza ucha do podnoszenia. W pierwszym rzędzie zwiąż słupek z накидом lub bez накида (jak wolisz) w czwartą pętlę od haka. Następnie zwiąż słupkami w każdej pętli poprzedniego rzędu. Pracę zamknąć w kręgu.
4
W drugim rzędzie провяжите 3 powietrza pętli podnoszenia. Dalej wszystkie pętle podzielić na cztery części 30 zawiasów do półki, 30 zawiasów do oparcia i 15 zawiasów do rękawów. Zaznacz je nitką w kontrastowym kolorze.
5
Zwiąż wiersz w następujący sposób: 30 słupków. W ostatnią pętlę провяжите 1 słupek z накидом, 2 powietrzne pętli, 1 słupek z накидом (dla linii реглана). Następnie połącz 15 słupków i zawiasy реглана. Czyli 1 słupek, 2 powietrzne pętli i 1 słupek. Następnie 26 słupków w każdej pętli poprzedniego rzędu dla oparcia, linię реглана, jak opisano powyżej, 15 słupków do rękawa i znowu zawiasy реглана.
6
Następny szereg zwiąż, jak drugi. Linie реглана zwiąż w następujący sposób: słupek z накидом, 2 powietrzne pętli i 1 słupek z накидом. W ten sposób, w każdym kolejnym rzędzie wzrośnie ilość słupków i tworzyć linia реглана.
7
Połącz w podobny sposób jeszcze 5 rzędów z 4-go na 8-ej. W 9. rzędzie zwiąż 3 powietrza pętli podnoszenia i wszystkie pętle провяжите słupkami (czyli powietrza pętli реглана провяжите też słupkami). Następnie zwiąż słupkami jeszcze 4 rzędy.
8
W 14 rzędzie połączyć zawiasy półki i oparcia. Do tego zwiąż na rysunku, na linii реглана połącz 4 powietrzne pętli i słupek z накидом po реглана. W ten sposób uda się otwór do pachy. Następnie zwiąż w rysunku i zrób to samo, kiedy dotarł do linii реглана drugiego rękawa.
9
Coquette gotowa. Następnie zwiąż fantazji wzór schemat produktu.
Należy zwrócić uwagę
Кокетку można połączyć elegancki fantazji wzór na schemacie. Można do tego wykorzystać schemat serwetki na drutach. Należy tylko obliczyć potrzebną ilość motywów.

Porada
W zależności od wielkości produktu, ilość oczek i rzędów może się różnić. Zrób wstępnie wzór i oblicz wymagana ilość zawiasów. Długość chcesz rozpocząć flirt regularnie mierz.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.