Jak drutach sporadycznie występujący błąd siatkę

Nieregularna siatka zwykle stosuje się przy drutach szydełku dla połączenia motywów irlandzkiej koronki, aby uzyskać z poszczególnych elementów całych części cięcia. W oparciu o takiej pracy – dowolne położenie łańcuchów z powietrza zawiasów, które łączą się między sobą słupkami. Można wykonać netto płótno, zmieniając ilość ogniw w jego składników. Tak tworzone są naprawdę niepowtarzalne, eleganckie modele.

Jak drutach sporadycznie występujący błąd siatkę

Trzeba

  • – hak;
  • – nici;
  • – igła;
  • – wzór;
  • – szpilki.

Instrukcja

1
Wyszło na drutach nieregularnej siatki. Najpierw zrób całe płótno, składające się z powietrza łańcuchów i prostych łączących słupków bez накида. Praca rozpocznie się od przyszłego centrum sieci, a następnie pójdzie na spirali. Rozpoczęciem drutach służyć jako łańcuch z 5-6 powietrznych zawiasów.
2
Zewrzeć obwód w pierścień za pomocą przyłącza słupka. Następnie postępuj tak w kółko małe łańcuchy z 5-6 ogniw, tworząc z nich łuki. Podstawy te „płatki” powinien dołączyć do środka drutach i do sąsiednich arkham kolumna bez накида. Kontynuuj, aż dojdziesz do początku pierwszego łuku. Pod nią musi być ostatni słupek łączący.
3
Zacznij następujący szereg łuków, ale teraz ilość pętli w łańcuchu zwiększ na 1-2. Ostatni element nieregularnej siatki podłączyć pod łuk poprzedniego rzędu z pomocą słupka z накидом. Pracuj dalej na wzór, вывязывая nowe części siatki na spirali.
4
Płynnie budowania sporadycznie występujący błąd, siatkę, aby była ona dokładna. Przed przejściem na następny zwój spirali zawsze rób „szczebel” — słupek z jednym накидом. Cechą płótna w tym, że na drutach można go w dowolnym kierunku. Na przykład, nie kończy okrągłe serię do końca, a przerzucić pracę i wykonać siatkę w odwrotną stronę. Wzór nie będzie mieć ani stroną, ani złej strony.
5
Jeśli nauczył się wiązać sporadycznie występujący błąd, siatkę, można przystąpić do pracy nad ирладским koronką. Отпарьте wszystkie gotowe elementy, rozłożyć je na wzór lewą stroną do góry i zamocować kołki. Zszyć części w miejscach łączeń. Dla wygody, można dołączyć pracę na poduszce lub mebli tapicerowanych. Teraz twoim zadaniem jest wypełnienie siatki przestrzeń między koronkowymi motywami.
6
Wprowadź trzon haka w płótno jednej z części koronki, po czym wyciągnąć nitkę roboczą i zrób pierwszą pętlę. Aby wątek był dobrze ustalona na produkcie, przegap jej krótki koniec przez нитяную pałąk i zacisnąć węzeł. Po zakończeniu pracy wszystkie pozostałe „ogony” można przeciągnąć się przez płótno.
7
Wpisz 4-6 powietrznych zawiasów. Aby dowiedzieć się żądaną wartość łańcucha i miejsce przyłączenia jednego elementu siatki z sąsiednim elementem koronki, kilka razy przeciągnąć nitkę w różne strony. Tak można określić najbliższą pętlę, za którą będzie się trzymać powietrzna łańcuch. Kiedy powietrzne pętli dotrą do tego miejsca, wprowadź hak w нитяную pałąk i zrób słupek z dwoma накидами. Dalej należy nowy łańcuch, skierowana do najbliższego кружевному motywacji, i znowu słupek z dwoma lub kilkoma накидами.
8
Zwiąż siatkę w odpowiednich kierunkach, wykonując na przemian łańcuszka i słupki z dwoma, trzema i czterema накидами. Siatka dlatego nazywa się nieregularne, że nie ma uniwersalnych recept – ilość powietrza i накинутых pętli będzie zależeć od odległości między motywami koronki i od chęci.
9
Gdy wszystkie części urządzenia są połączone splotowa łańcuchów, ostatni raz przymocuj element siatki do podłoża i zaciśnij pętlę połączeniową. Odciąć nitkę i włóż ją do słupa koronki części. Praca została wykonana przy złej części produktu, dlatego z „twarzy” odcięta nitka będzie niezauważalna.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.