Jak zrobić kostium kozy

Jeśli chcesz zrobić kobiecy bal maskowy, ale przy tym nie chcesz spędzić imprezę w bujnym niewygodnej sukni, wznosząc garnitur kozy. Wygodny i lekki, w połączeniu z obcasami i makijaż będzie wyglądać jednocześnie kobieco i ironiczne.

Jak zrobić kostium kozy

Instrukcja

1
Do mocowania rogów i uszu na głowie przygotowanie oprawy. Обшейте go szmatką na całej powierzchni. Wybierz dowolny нетянущийся materiał szary lub biały. Jeśli istnieje możliwość, można obłożyć oprawy sztucznym futerkiem.
2
Zrób rogi z papier-mache. Aby to zrobić, przygotować podstawę z gliny rzeźbiarskiej. Zrób dwa identyczne stożka pożądanej długości, można je zostawić proste lub lekko zagiąć do tyłu. Maskującą przedmiotu kawałkami papieru, na przemian warstwy, smarowane klejem i wodą. Zostaw papier-mache do wyschnięcia na 2-3 dni. Gotowe rogi надрежьте do dołu na około centymetr, zawory выгните na zewnątrz i z ich pomocą przyklej rogi do ободку.
3
Do uszu narysuj wzór. To musi być figura w kształcie migdałów o długości 12 cm i szerokości (w najszerszym miejscu) 7 patrz Ustaw wzór na tkaninie. Dla każdego ucha trzeba dwie części. Złóż je zadrukowaną stroną do siebie i prostrochite na obwodzie, pozostawiając niewielki otwór. Wykręć uszy, poprowadzić jeszcze jedną linijkę, cofając się od krawędzi 1 cm W powstałą kulisku włóż sztywnego drutu, a następnie uszyć otwory ręcznie. Gotowe uszy szyć do ободку i zegnij drut rama, kopiując form uszu ze zdjęcia kozy.
4
Z jasno-szarej lub białej tkaniny uszyć kombinezon. Aby to wzór, rysować na papierze każdą swoją koszulkę i spodnie. Połączyć górną i dolną część rysunku w jednoczęściowy kombinezon. Szyć na maszynie, umieszczając z tyłu na zamek błyskawiczny od bramy do linii talii.
5
Aby strój kojarzył się z wybranym bohaterem, narysuj na tkaniny wełniane. Podłóż pod wierzchnią warstwę materiału polietylen, aby farba nie wyciekły na plecy. Narysuj na całej powierzchni dekoracyjne loki. Można do tego użyć farby do zimnego batik lub marker do tkanin. Rysunek wykonany farbą, zwykle trzeba przypinać żelazkiem.
6
Sew mały ogonek z kawałka futra. Narysuj wzór w postaci płatków o długości 7 cm i szerokości 5 cm Wyciąć części, cięcie futro się po niewłaściwej stronie za pomocą ostrza. Połącz dwie części ręcznym ukryte szwu. Szyć ogon do комбинезону.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.