Jak uszyć rosyjski sukienkę dla dziewczynki

Jeden z najprostszych w szycie gatunków dziecięcych strojów – to rosyjski sukienkę. W tym samym czasie, każda dziewczynka będzie w nim wyglądać bardzo efektownie i patriotyczne, można go ubrać na scenę do występów, na sylwestrowy bal lub po prostu chodzić w nim na ulicy. Spróbuj uszyć rosyjski sukienkę dla dziewczynki, i upewnij się, że jest to uniwersalna odzież na każdą okazję.

Jak uszyć rosyjski sukienkę dla dziewczynki

Trzeba

  • – tkaniny;
  • – nici;
  • – maszyna do szycia;
  • – nożyczki;
  • – autofaucet taśma;
  • – falbanki, wstążki do dekoracji.

Instrukcja

1
Wybierz materiał do stroju; jest to bardzo ważny etap. Tradycyjny kolor sundress – czerwony. W każdym przypadku, należy zwrócić uwagę na jakość i jasność tkaniny; rosyjski sukienkę musi być bardzo jasne, najlepiej jednobarwne lub z dyskretnym орнаментным wzorem. Jeśli masz już koszula dla sundress, dobieramy tkaniny pod nią (np. koszulki z niebieskim wykończeniem, można wybrać niebieski lub niebieski kolor).
2
Zrób wzór sundress. Do tego zmierz wzrost dziewczynki od pachy do podłogi – to będzie długość sundress (dorosły strój zazwyczaj szyte tak w podłogę, ale dla dziecka unieść rąbek na kilka centymetrów). Z pomocą centymetrową taśmy dowiedz się obwód klatki piersiowej, zwiększ go w 2 lub 2,5 razy – to będzie szerokość spódnicy sundress. Jeśli masz możliwość i chęć, расклешите sukienkę w dół; w tym celu wykonaj go z dwóch lub czterech części, rozszerzających do npp.
3
Cięcia pozostałe części. Pociągnij pasek długości, któremu obwód klatki piersiowej (plus 6 cm z każdej strony) i szerokości 10-12 cm – to będzie coquette. Выкроите pasy o szerokości około 8-10 cm i długości nie mniejszej niż 40 cm (niepotrzebne potem, odcinając im podczas przymiarki).
4
Sew boczne szwy, jeśli zdecydujesz się uszyć sukienkę w stylu rosyjskim z kilku części, i ogarnęła krawędzi (jeśli nie оверлока, uszyć szwem „zigzag”). Jeden szew umieść z tyłu i zadać mu nie do końca, pozostawiając mały problem do zapięcia. Wchodzisz na krawędzi zapięcia i uszyć na 1 cm od krawędzi w formie odwróconej litery P.
5
Na górze spódnicy zrób miejsce dużymi szwy i wyciągnąć ją tak, aby jej długość jest o 4 cm mniejsza od długości chcesz rozpocząć flirt, równomiernie rozprowadzić fałdy. Szyć кокетку, dopasowując ją do środka, w wyniku styk powinien być w okolicy zapięcia. Ogarnęła krawędź chcesz rozpocząć flirt wraz z górnym cięcia spódnice.
6
Złóż pasek chcesz rozpocząć flirt dwa razy tak, aby migać końcówki od wewnątrz. Następnie odkręć je, wchodzisz na wolną stronę chcesz rozpocząć flirt, podlać ręcznie, a następnie przeszyj na maszynie (jeśli nie jesteś pewien, że można wgrać dokładnie, szyć złej stronie chcesz rozpocząć flirt ukrytych szwów).
7
Ogarnęła i wyrównaj hem sundress. Przyszyć guzik na кокетку i zrób pętlę na drugiej stronie.
8
Sew taśmy od wewnątrz na całej długości i wykręć. Szyć do przodu sundress tak, aby krawędź od wewnątrz był schowany. Załóż sukienkę na dziewczynkę i przymierz długości ramiączek, nadmiar odciąć. Szyć pasy z tyłu, aby nie spadały z ramion, lepiej je przyszyć bliżej centrum (do zamka błyskawicznego).
9
Wykończone w sukienkę na npp, na górze, na лямкам ozdobnymi falbankami, haftami, felgi, wstążki w stylu rosyjskim.
logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *