Jak połączyć golf-ramienne

Aby połączyć golf (ciasny sweter z golfem-barem), trzeba opanować przedniej gładź na bezpośrednie i okrągłe igły i prostą elastyczną gumkę. Gotowy produkt powinien się trochę rozciągnąć i dobrze обтягивать sylwetkę swojego właściciela. Dlatego wybierz elastyczną przędzy z dodatkiem włókien syntetycznych, przyjemny w noszeniu.

Jak połączyć golf-ramienne

Trzeba

  • – bezpośrednie i okrągłe igły №nr 3-4;
  • – przędza z włókien syntetycznych;
  • – szpilka;
  • – centymetr;
  • – штопальная igła.

Instrukcja

1
Sprawdź długość przyszłego produktu od dolnej krawędzi do linii ramion. Na przykład, golf 46-go mapie można zrobić o łącznej długości 62 cm.
2
Zrób próbkę na drutach-ramienne, stroną zadrukowaną powierzchnią i gumką 1×1 (naprzemienne przedniej i odwrotnej zawiasów).
3
Zmierz górną linię bioder портняжным metrze i z pomocą prostokąta z płótna dowiedz ilość zawiasów, które trzeba zdobyć, aby oparcia i przekazanie modelu. Dla przykładu: przy gęstości dziania 19 pętli na 25 rzędów w kwadracie 10×10 cm, dla rozmiaru 46 musisz zdobyć 204 pętli. Całkowita długość dolnej krawędzi oparcia i forehand – 104 cm.
4
Na drutach golf zaleca się okrężnymi-ramienne, aby zmniejszyć ilość szczegółów cięcia i czas na spoiny. Wpisz pętli (tu – 204) i zwiąż gumką jednocześnie dla przedniej i tylnej części golfem.
5
Zwiąż gumką wysokości około 6-7 cm, Dalej do roboty przedniej powierzchni. Nie zapominaj, że przy okrągłym вязке nie trzeba robić изнаночных rzędów – pracuje tylko twarzowymi zawiasami.
6
Dalej na drutach produkt, aż do początku prime rękawów. W powyższym przykładzie będzie to około 43 cm od spodu pracy. Należy zrobić odejmowanie z lewej i prawej strony, na styku dźwięku i oparcia. Najpierw zamknij 3 zawiasy przedniej części rękawa, a następnie tyle samo do jego tylnej części itp.
7
Dalej pracować symetrycznie nad oparciem i przodem. 2 razy z każdej strony zamknięciu w każdym drugim rzędzie pary zawiasów, potem jeszcze raz – na петельке.
8
Zwiąż oparcie i przed golfem bez dekoltu, a gdy довяжете produkt jest odpowiedniej długości, wykonaj linię ramion. Do tego z każdej strony trzeba zamknąć w około 22 pętli (dla golfem 46 mapie), a pozostałe otwarte pętle нанизать na szpilkę. To podstawa przyszłości kołnierza.
9
Wykonaj rękawa od mankietów gumką 1×1 (tej samej wysokości, co i elastyczne płótno spodu urządzenia). Dla tego przykładu należy wpisać 49 zawiasów. Pracować wygodniej na prostych drutach.
10
Вывязывая zadbaną płótno przedniej powierzchni, stopniowo rozszerzaj klin rękawa: w każdym szóstym rzędzie trzeba dodawać 18 razy w pętli. Potem w każdym czwartym rzędzie należy dodawać w pętli, aż w twoich ramionach nie będzie 85 zawiasów.
11
Tutaj (na wysokości 45 cm od krawędzi mankietu) rozpocznie się najtrudniejsza część – wykonanie оката rękaw z golfem. Окат musi idealnie pokrywać się z проймами rękawów, w przeciwnym razie produkt będzie wyglądać z grubsza. Weź za przykład gotową część forehand i oparcia. W tym przykładzie: zamknij po lewej i po prawej stronie na 3 pętle. Potem w każdym osobistym rzędzie zmniejsz вязаное płótno na parę zawiasów z każdej strony, i tak 6 razy. 8 razy go zdejmować w pętli; 4 razy po parę zawiasów; 2 razy w 3 zawiasy. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to na drutach u ciebie musi pozostać tylko 11 петелек. Zamknij je.
12
Przystąpić do montażu elementów z golfem. Wykonaj łączące szwy rękawów i szyć te części do проймам. Sew linię ramion i wpisz na szprychy leżące na булавке pętli forehand i oparcia. Dodaj do nich po parze петелек w obszarze uszkodzenia szwów i zwiąż gumką 1×1 stójka żądanej wysokości. Ostatnie pętle gotowej dzianiny z golfem zamknij.
Należy zwrócić uwagę
W procesie dziania golfem należy regularnie примеривать недовязанную rzecz do wyjaśnienia gęstości dziania i wielkości części.

Porada
Golf można w pełni wykonać gumką 2×2 (2 twarzowe i 2 изнаночные) lub 3×1 (3 twarzowe i 1 lewa). To sprawi, że вязаное płótno bardziej elastycznym.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.