Jak połączyć się z sukienka letnia-ramienne

Lekka sukienka z dzianiny – niezbędna rzecz w gorące letnie dni. Aby skojarzyć go ramionami, trzeba umieć robić na drutach изнаночные i twarzowe pętli, robić убавки i podwyżki.

Jak połączyć się z sukienka letnia-ramienne

Trzeba

  • – 400-500 g przędzy bawełny;
  • – szprychy № 2.

Instrukcja

1
Letnia sukienka musi być łatwe. Dlatego do jego drutach konieczne jest cienka przędza bawełniana.
2
Ilość zawiasów dla mozaika wielu podane dla rozmiaru 44-46, jeśli twój rozmiar jest inny, to zrób obliczenia na podstawie swoich miarek. Przed przystąpieniem do szydełkowania, zrób listę kontrolną próbkę, aby obliczyć gęstość.
3
Dla oparcia wpisz na szprychy 92 pętli i провяжите 3-4 cm gumką 2×2. Dalej kontynuować na drutach, stroną zadrukowaną powierzchnią 40 centymetrów bezpośrednio.
4
Zacznij убавлять w każdym dwunastym rzędzie 4 razy na jednej pętli. Następnie zwiąż bezpośrednio bez убавок i dodatków do rękawów.
5
Przejdź do вывязыванию pachy. Do tego odrzucić w każdym trzecim rzędzie 6 razy na jednej pętli. Dalej провяжите już 3 rzędy i podzielić вязаное płótno na pół.
6
Zaznacz środkową pętlę. Zamknij w obie strony od niej do 12 pętli i zwiąż, składając dekolt wlewu. Do tego убавляйте w części ustnej 6 razy po jednej pętli w każdym szóstym rzędzie. Jednocześnie odrzucić na ramię 3 razy po 6 oczek w co drugim rzędzie.
7
Zwiąż nowa forehand podobnie tyłu, ale na poziomie убавок dla приталивания провяжите razem co 6-tą a 7-tą pętle, z накидом. Przez jeden centymetr od początku вывязывания pachy podzielić pracę na pół, zaznacz środkową pętlę i odrzucić pętli wycięcia wlewu forhend w taki sam sposób, jak na plecach. Pachy i barku вывязывайте również jak na plecach (patrz krok 5).
8
Bardzo ozdobią to zwięzły sukienka małe rękawa „skrzydełka”. W tym celu wybierz na szprychy 26 zawiasów i провяжите 50 centymetrów. Połącz na 2 symetryczne części. Złóż je zadrukowaną stroną do wewnątrz i zszyć ze szwem na krawędzi.
9
Dla bakey w części ustnej wpisz na szprychy 150 zawiasów. Провяжите 3 cm gumką 2×2.
10
Na maszynie do szycia wykonaj ramion i bocznych szwów. Вшейте rękawa-„skrzydełka”. Sukienka zwilżyć, rozłożyć na równej i gładkiej powierzchni, wyprostuj i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
Porada
Udekoruj sukienka, związanymi szydełku lub szprych, kwiaty.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.