Jak połączyć bolero

Aby ręcznie połączyć bolerko należy użyć w zasadzie i szprychy i hak, ale można także jedno. Należy trzymać się zasady – krawędzie bolerko muszą być zaokrąglone, a jak – wybrać samodzielnie: i szerokość, i długość.

Jak połączyć bolero

Aby połączyć bolerko samodzielnie, ważne jest, aby zrobić wzór w naturalnej wielkości, po czym wykonać obliczenia. Należy pamiętać, że zestaw zawiasów odbywa się tylko na prostej linii kroju. Tam, gdzie jest zaokrąglona krawędź, trzeba będzie zrobić podwyżki za wymagana ilość rzędów, to zależy od zaokrąglania. Podwyżki nie trzeba robić w miejscu, gdzie pójdzie linia prosta wzory. Pomoże dokonać najbardziej właściwego obliczenia zaokrąglenia дорисованный kąt na wzór, który jest mierzona w centymetrach. W ten sposób można obliczyć, ile jeszcze trzeba dodać pętle i po ile serii.

Jeśli nie masz doświadczenia samodzielnie zrobić wzór i pomogą ci gotowe schematy приглянувшихся modeli w czasopismach lub na stronach internetowych.

W rzeczywistości, połączyć płaszcz trudne. Istnieje wiele wariantów i modeli. Aby stworzyć piękną rzecz-ramienne, należy:

1) połączyć prostokąt oparcia, nie zapominając, że bolerko powinno być wolne. Szerokość oparcia oblicza plus 10 pętli. Długość idzie na życzenie, ale należy wziąć pod uwagę szerokość koronek;

2) oprawę trzeba zrobić luźne, na przykład, шахматкой 3×3 pętli;

3) jak dziania tkaniny będzie dobiega końca, należy złożyć go na pół i zszyć boki, około 12-14cm, pozostawiając pachy do rąk;

4) dalej w kółko pachy do rąk i kole-dole płótna trzeba szydełku obwiązywanie siatką z łańcuchów nitką-trawa. Do tego 3 rzędy nici-trawa w kolorze skrzydła. Dalej, następujące 3 rzędy kolor płótna lub w innym kolorze, np. białym trawę razem. I następujące 3 rzędy tylko wybranym, tzn. w innym kolorze, np. białym;

5) To jest bolerko można dzianiny w dwie nitki, to będzie bardziej dotkliwe, ale ciepły. Przewidziano również dzianiny w jedną nitkę.

Można wykonać pracę szydełku.

Przed przystąpieniem do drutach bolerko, należy dokonać wyboru przędzy. Jakość niezbędne przędzy zależy od wybranego modelu, a także przeznaczenia bolerko. Tak, na drutach dla dzieci produkty lepiej dać pierwszeństwo naturalnym nici z pewnym dodatkiem sztucznej przędzy. Od jakości i składu wybranych nici zależeć będzie od tego, jak dokładnie będzie odpowiedni wzór i gęstość produktu.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.