Jak połączyć się z klosza

Zaktualizować stary klosz można na różne sposoby. Jeden z nich – związać go hakiem. Taki klosz w stylu vintage lub nowoczesnym stylu udekorować pokój i uczyni ją bardziej kameralne.

Jak połączyć się z klosza

Trzeba

  • – 100-200 g przędzy bawełnianej;
  • – hak nr 1-1.5;
  • – satynowe lub репсовые taśmy;
  • – koraliki;
  • – nożyczki;
  • – nici;
  • – igła;
  • – skrobia.

Instrukcja

1
Zmierz obwód klosza w jego górnej części. Wybierz motyw dla drutach serwetki czy obrusy. Narysuj lub wydrukuj schemat dziewiarskich.
2
Na środku schematu klosza narysuj okrąg, której promień jest równy promieniowi górnej części klosza. Związać łańcuch z powietrza zawiasów. Następnie zwiąż w kręgu według schematu serwetki.
3
Również klosz wygodne dzianiny z poszczególnych motywów, które następnie można połączyć razem słupkami bez накида.
4
Gotowe вязаное płótno zanurzyć do roztworu skrobi. Rozcieńczyć łyżkę skrobi w szklance zimnej wody i delikatnie cienkim strumieniem wlać do gotującej się wody. Opuść ten roztwór płótno. Założyć na stelaż klosza, wyprostuj i pozostawić do wyschnięcia.
5
Jest jeszcze jeden sposób, aby nadać wytrzymałości вязаному jezdni – nałożyć na niego klej PVA. Do tego trzeba go również pominąć w klej, założyć na stelaż, rozwinąć i wysuszyć.
6
Płótno można połączyć i na drutach, a przędza może być zarówno cienką, jak i grubą. Znajdź odpowiedni numer szprych. Zazwyczaj producenci przędzy wskazują na opakowaniu мотка.
7
Zmierz obwód górnej i dolnej części ramy klosza i stwórz wzór. Będzie ona stanowić trapez.
8
Połącz próbki nici i ramion, którymi będziesz dzianiny produkt i obliczyć ilość zawiasów dla pierwszego mozaika wielu. Również obliczyć ilość dodatków na twój wzór.
9
Następnie połącz płótno. Oprawa może być absolutnie dowolny warkocze, wiązki, fantazyjny wzór. Wszystko, co ci w duszy.
10
Wykonaj szew boczny. Jeśli dziane z przędzy bawełnianej, to płótno również trzeba będzie накрахмалить, jak określono w kroku nr 4.
11
Teraz można ozdobić abażur. W górnej części zawiąż wstążkę. Na dolnej krawędzi szyć grzywkę w kolorze klosza. Udekoruj płótno koraliki, cyrkonie lub sztucznymi kwiatami. Można je przykleić za pomocą gorącego kleju z pistoletu.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.