Jak połączyć czapkę Pinokio

Zabawna czapka w paski, którą nosił ulubiony bajkowy bohater wielu pokoleń dzieci, odpowiednie dla chłopca i dziewczynki. Można ją nosić na ulicy, a nawet założyć na poranek. Dzianiny taką czapkę najlepiej z cienkiej wełny lub полушерсти na drutach z żyłką.

Jak połączyć czapkę Pinokio

Trzeba

  • – cienka wełniana lub полушерстяная przędzy;
  • – drutach z żyłką grubości nici;
  • – karton do pompon;
  • – nożyczki:
  • – igła.

Instrukcja

1
Oblicz ilość zawiasów dla gładkim dzianiny. Połącz próbki, wypierz go i отпарьте. Zmierz obwód głowy dziecka i długości próbki. Pomnóż ilość zawiasów wzoru na obwód głowy i podziel to wszystko na długości próbki. W ten sposób dowiesz się, ile oczek trzeba zdobyć. Podczas dziania na drutach z żyłką do krajki zawiasy nie są brane pod uwagę.
2
Kask Pinokio można połączyć z klapie. Wpisz na szprychy odpowiednią ilość zawiasów główne nici. Pierwszy rząd провяжите niewłaściwej stronie zawiasów, zamknij drutach w koło i dalej na drutach niewłaściwej stronie. Zapamiętaj, gdzie masz początek serii. Провязав 4-5 cm, przejdź na twarzy.
3
Łącząc jeszcze 4-5 cm, można zacząć dzianiny paski. Zamocować nić z odwrotnej strony. Główny wątek nie обрывайте. Najlepiej wziąć kilka dziecięcych ведерок lub puszek z majonezu i umieścić w nich, jeden po drugim клубку, aby zwoje nie są zdezorientowani. Провязав odpowiednią ilość rzędów w innym kolorze, przeprowadź podstawową nić do tyłu pracy i nawiń ją 1 raz wokół tej, której dziane paski. Postaraj się, aby rewolucja mieści się maksymalnie blisko do szydełkowania. Zmiennik paski. Zwiąż prosto jeszcze 15-20 centymetrów.
4
Zacznij убавлять pętli. Ten etap wygodniej wykonywać na pięciu drutach, ale można i na dwóch. Podziel wiersz na 4 części zaznacz te miejsca węzłów innego koloru. W pierwszym rzędzie провяжите razem 2 ostatnie pętle w pierwszej i trzeciej części. Drugi rząd i wszystkie parzyste zwiąż na rysunku, a na trzecim провяжите wraz ostatnich pętli w drugim i czwartym kwartałach. W ten sposób zmniejszać ilość pętli, dopóki ich nie pozostanie 6-8. Oderwij wątek, przełóż ją na igłę i wyciągnąć zawiasy.
5
Zrób pompon lub pędzelka. Dla pompon wyciąć 2 takich samych tekturowych pierścieni. Przełóż koniec nici w otwór, dodać 1 rundę wokół pierścienia i przywiąż go do nici, która biegnie od cewki, aby powstała pętla. Продевая kłębek w otwór, nawiń pierścień. Przełóż igłę taką samą nitkę. Проведиите jej wewnętrznym obwodzie pierścienia pod wszystkimi nitkami i dokręcić. Na obwodzie zewnętrznym pokroić wszystkie nici w miarę możliwości dokładnie. Jak należy zawiązać węzeł na sznurku. Szyć i распушите pompona. Kask Pinokio można ozdobić i pędzelkiem.
Porada
Rozpocząć czapkę można również gumką 1v1.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *