Jak połączyć rękawice-ramienne

Rękawice i skarpety odnoszą się do tych rzeczy, które mogą łatwo połączyć nawet początkujący tkaczy, którzy opanowali tylko twarzowe i изнаночные pętli. A oryginalność i jasność rzeczy można uzyskać za pomocą kolorowych nici (te same grubości i fakturze) lub haftu na gotowym produkcie.

Jak połączyć rękawice-ramienne

Trzeba

  • – 5 szprych;
  • – nici;
  • – szydełko;
  • – igła.

Instrukcja

1
Rękawice są dzianiny na 5 drutach. Zacznij drutach do mankietów. Wpisz na 2 szprychy 36-40 zawiasów, rozprowadzić je na 4 szprychy na 9-10 zawiasów i zwiąż w kręgu 5-7 cm wzór gumy: 2 osób, 2 na rękawach. lub 1 osoby, 1 na rękawach.
2
Po gumki dodajcie na każdej szprychy 1-2 pętli i zwiąż twarzowymi zawiasami do podstawy kciuka.
3
Dla kciuka zdjąć na pinezkę 7-10 zawiasów i kontynuuj dzianiny w kręgu twarzowymi zawiasami. Kiedy dotarł do miejsca wykonanych pętli, wpisz tyle samo powietrza zawiasów i kontynuuj dziewiarskich rękawice.
4
Otwór na palec można zrobić w inny sposób: провяжите pierwszą pętlę główną nicią, następujące 7-8 zawiasów – pomocniczej nicią i ostatnią pętlę – również główną nicią, pozostawiając długości nie więcej 4см. Dalej pedale zwiąż w kręgu główną nicią twarzowymi zawiasami.
5
Pedale zwiąż do małego palca, a następnie rozpocząć убавлять pętli w każdym rzędzie, провязывая ostatniej pętli poprzedniej szprychy i pierwszą pętlę kolejnych szprychy. Jeśli chcesz „остроносую” pedale, to zwiąż do ostatnich 4 oczek, aby okrągły rękawice – do 12 pętli. Następnie przeprowadź szydełka nici przez pętelki, dokręcić w jedną pętlę, odciąć ogon i przeciągnij na lewą stronę. Lub za pomocą igły przeciągnąć nitkę przez pętle na odwrotnej stronie, zawiąż.
6
Również kojarzy drugą gębę. Teraz wróć do wielkiego palca: z szpilki przenieś pętli (7-10) na szprychę, zamocować nić i wpisz brakujące liczby pętli (7-10) po przeciwnej stronie i po bokach na 1-2 pętli, aby nie było „otworów”.
7
Zawiasy równo rozprowadzić na 3 lub 4 szprychy i zwiąż twarzowymi zawiasami w kółko do paznokci, a następnie убавляйте w ten sam sposób, co i pedale.
8
Jeśli otwór na palec robiłeś pomocniczej nicią, to delikatnie wkładaj 2 szprychy w zamkniętych pętli, które znajdują się powyżej i poniżej kontrastowe nici, zabierz ten wątek i zbieraj po bokach 1-2 pętli.
9
Należy pamiętać, że kolorowe rękawiczki nie wymagają skomplikowanych rysunków i wzorów. Monochromatyczne urządzenia można ozdobić na przedniej stronie haftu lub dzianiny początkowo z wzorem, ale nie zapomnij dodać 1-3 pętli na szprychę.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.