Jak połączyć piękną czapkę

Śliczne zdjęcia chińskiego bambusa misia pandy nie tracą na popularności od początku sezonu 2011-2012 roku. Zabawny egzotyczne zwierzę inspiruje artystów manicure, makijaż, producentów mebli, akcesoriów i odzieży. Jeśli idzie z duchem czasu, spróbuj połączyć piękną czapkę z kaganiec i uszy pandy. Potrzebne są dwa мотка przędzy o tej samej grubości i faktury – biały (główny) i czarny (dekoracyjny).

Jak połączyć piękną czapkę

Trzeba

 • – dwie proste szprychy;
 • – czarna i biała przędza;
 • – портняжный metr;
 • – pięć pończoszniczych szprych;
 • – штопальная igła;
 • – tektura;
 • – zeszyt w kratkę;
 • – czarny marker;
 • – dwa czarne guziki;
 • – nożyczki;
 • – bawełniane nici i cienka igła.

Instrukcja

1
Zrób próbkę pracy, stroną zadrukowaną powierzchnią, aby dowiedzieć się ilość rzędów i zawiasów w kwadracie 10 na 10 cm Dowiedz się obwód głowy przyszłego właściciela nakrycia głowy. Na przykład, gęstość twojego drutach równa 15 do uch i 20 serii w kwadracie; obwód głowy w linii środkowej czoła i najbardziej wypukłej części potylicznej – 52 cm.
2
Musisz 78 początkowych pętli вывязывания obręczy kapturka. Z góry narysuj schemat żakard wzór – „punktów” pandy. Szacunkowa liczba zawiasów do tworzenia wzoru – 38. Narysuj schemat żakardowe na komórkowym kartce: zaplanujcie lekkim linią przerywaną symetrycznie rozmieszczone czarne plamy; wypełnić komórki-„pętli” czarnym markerem.
3
Roboty na drutach czapki. Wpisz pętli i połącz kilka rzędów gumką (zmiennik 2 twarzowe i dwie изнаночные pętli) lub платочной lepka (twarzowe pętli w osobistym i изнаночном szeregach).
4
Pracuj, stroną zadrukowaną powierzchnią, uważnie obserwując schematem żakard rysunku. Kiedy довяжете do czarnych punktów” pandy, wprowadź czarną nitkę i wykonaj rysunek. Przy tym biała nitka biegła z tyłu pracy.
5
Nie wolno dopuścić do ciągnięcia płótna! Mniej więcej na środku każdego czarne plamy перехлестывайте nici: na stół, czarną, przędzy nakłada białą, a następnie wykonuj pętlę.
6
Pracuj nad dzianiny kapelusz, dopóki nie uda bezpośrednie płótno z częścią nosa bambusa misia. Teraz trzeba zacząć zmniejszenie pętli do kształtowania się stóp.
7
Podzielić pracę na kilka równych części (w powyższym przykładzie powinno ich być 7), i w końcu działek wspólnie провяжите 2 sąsiednie pętle. Rób to w każdym rzędzie, aż стянете góra produktu kubek z kilku петелек.
8
Zamocować ostatnie otwarte pętle nitką i zszyć czapkę-„panda” z tyłu z odwrotnej strony. Szyć w górnej części „punktów” oczka misia – błyszczące czarne guziczki na nogach. Teraz przechodzimy do wykonania wylewki.
9
Twoje zadanie – połączyć-ramienne mały okrąg, dokręcić go bawełnianą nitką na krawędzi i nabić kawałki przędzy. Centrum kształty będzie wykonany jest z czarnych nici, reszta – z białych. Weź zestaw z 5 pończoszniczych, szprych i wpisz na 4 z nich po parze петелек z czarnej przędzy.
10
Zrób pierwszy okrągły szereg twarzowymi zawiasami, w tym wątku należy chwytać za pracą. W drugim rzędzie z każdej pętli вывяжите raz 2; kolejne 3 kołowych serii rób bez прибавлений.
11
Z szóstego rzędu kontynuuj dodawanie – każda pętla провязывается na 2 razy. Następnie zwiąż postać na obraz: 5 zwykłych okrągłych rzędach, 1 rząd z прибавлениями.
12
Kiedy w połowie pracy stworzy czarną plamkę odpowiedniego rozmiaru, proszę kontynuować na drutach nos pandy białej przędzy.
13
Po xix szeregu należy podwyżki z każdej piątej pętli, a potem – z każdej szósty. Gdy okrąg powoduje, zamknij pętli ostatniego rzędu.
14
Ubić i szyć ciuszki na „twarz” nakrycia głowy ręcznie ukryte szwu.
15
Zrób pompony w kolorze czarnym: wytnij dwa jednakowe kartonowych kubek bez okrągły rdzeń, złożyć je razem i mocno nawiń nićmi. Delikatnie pokroić powstałe нитяные pętle po zewnętrznej krawędzi kartonu i dokręcić centrum uformowany pompon. Trim „uszy” nożyczkami i przyszyć je do górnej części modnego nakrycia głowy.
Porada
Piękną czapkę-„panda” można lekko zmodyfikować. Stylowe będzie wyglądać ушанка z tie-dredami, lub szerokie i długie „uszy”, które jednocześnie odgrywają rolę szalik. Wpisz po obu stronach produktu pętli i połącz części żądanego rozmiaru. Jeśli zdecydujesz się zrobić stroik z ciągów, można to zrobić bez kątowników obręczy-gumy. W razie potrzeby выкроите i szyć z jednej produktu podszewka z miękkiej tkaniny.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.