Jak podkręcić przednie delty

Wielu mężczyzn chce mieć sportowy sylwetka, w szczególności szerokie ramiona. Накаченные дельтовидные i inne mięśnie ramion, na pewno wyglądają bardzo imponująco. Większość początkujących nie ma pojęcia o tym, jak trenować ten rodzaj mięśni. Ale ciężko wykonując opisane poniżej ćwiczenia, to jest możliwe do osiągnięcia wzrostu obręczy barkowej nawet dla początkujących sportowców.

Jak podkręcić przednie delty

Trzeba

  • – składane hantle;
  • – poziomy pasek.

Instrukcja

1
Aby napompować przednie delty, można przejść na dwa sposoby. Pierwszy sposób polega na rozbudowie kości ramiennej. Ta metoda optycznie zwiększy twoje ramiona, bo to właśnie tego efekt chcą osiągnąć ludzie, złożyli sobie za cel podkręcić delty. Ten sposób nadaje się dla tych, którzy jeszcze nie ma 20-25 lat. Staraj się ciągnąć na drążku maksymalnie szeroki chwyt maksymalną ilość razy. Również regularnie odwiedzać basen.
2
Drugi sposób jest bezpośrednio najniższej „накачке” przedniej wiązki дельтовидных mięśni. Przed rozpoczęciem ćwiczeń na grupę mięśni starannie разминайтесь, aby uniknąć obrażeń. Trening należy wykonywać z niewielkim dodatkowym ciężarem w postaci hantli. Po tym, jak mięśnie „rozgrzewa”, przejdź do podstawowych ćwiczeń.
3
Należy жимы z hantlami lub sztangą w różnych odmianach: siedząc lub stojąc. Podczas wykonywania tych ćwiczeń nie zapomnij o prawidłowym oddechu: na wdechu podnieść hantle, na wydechu opada. Także oprócz pokrętło zmiany trybów nastawić wykonywać różne podjazdy (na stojąco, w strony, w pochyleniu). Nie zapomnij o takim efektywnym ćwiczeniu dla przednich delty, jak попеременном podniesienie rąk z hantlami przed siebie, należy go płynnie i bez szarpnięć, technika oddechu opisana wcześniej.
4
Wykonuj tzw. „wyciskanie Arnolda” — skuteczne ćwiczenia, mające na celu rozwój przednich i średnich delty. Do jego wykonania usiądź na ławce lub krześle, weź hantle w obie ręce i podnieść je do poziomu głowy, dłonie do twarzy. Zajmując ta pozycja, zacznij ćwiczenie: na wdechu unieś hantle pionowo w górę, jednocześnie rozwijając dłoni w drugą stronę, po tym jak twoje ręce są całkowicie wyjaśnione, na wydechu delikatnie opuść hantle i rozwijanie dłoni, wracając do pozycji wyjściowej.
5
Nie zapomnij o zasilaniu. Do budowania masy mięśniowej organizm wykorzystuje białko, dlatego jedz высокобелковыми produktami (w przeliczeniu na 1 gram białka na 1 kilogram masy ciała): orzechów, ryżu, ryb, roślin strączkowych, serem, bananami itp. nigdy nie musisz się czuć głodu, ale i nie przesadzaj: nie ma potrzeby przybierania na wadze. Możliwe jest również użycie różnych протеиновых proszków źródeł czystego białka, ale mimo wszystko lepiej trzymać się naturalnych produktów.
logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *