Jak podkręcić nogi na rowerze stacjonarnym

Rower treningowy – narzędzie, na pewno przydatna. To nie tylko świetny stymulator serca, ale i wierny pomocnik w sprawie poprawy sylwetki. Trening na rowerze stacjonarnym, które mogą pozytywnie wpłynąć na ukształtowanie stóp i kształty w ogóle. Najważniejsze – regularność treningów, a także odpowiednio dobrany tempo i obciążenie.

Jak podkręcić nogi na rowerze stacjonarnym

Instrukcja

1
Pamiętaj, że korzyści z treningu na trening będzie widoczny dopiero po pół godziny ciągłego treningu. Najlepiej zwrócić велотренажеру należy co najmniej 40 minut dziennie. Tryb treningu rozliczają samodzielnie, według własnych uczuć. Jeśli ci wygodnie ćwiczyć rano, to rób to przez kilka godzin po przebudzeniu. Wieczorny sportowy „aktywności fizycznej” spędzić co najmniej kilka godzin przed snem, a nie od razu po kolacji.
2
Spinning powinien zawsze zaczynać się od rozgrzewki: przysiadów, rozciąganie, nachylenia. Podczas treningu nie dać się ponieść wodą: zaleca się nie pić, a tylko lekko zwilżać usta. Jeśli twoja sprawność fizyczna pozwala używać do uprawiania sztuczne mankiety na nogi wagi i wzmocnienia efektu.
3
Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym dobrze pompuje mięśnie przedniej części uda. Usiądź mocno na siodło, lekko pochyl tułów do przodu, częściowo przenosząc ciężar ciała na ręce. Wysokość siodełka należy ustawić w taki sposób, aby swobodnie выпрямляли nogi, gdy pedały znajdują się w dolnym położeniu, ale przy tym nie переваливались z boku na bok w siodle, próbując dosięgnąć spadła pedału.
4
Podstawowe obciążenie musi przypadać na przednią część ud podczas ruchu pedału rower stacjonarny w dół. Druga noga, biernie wspina się, odpoczywa. U голеностопов i stóp cyklicznie powtarzające się ruchy po okręgu, które są realizowane nieco do przodu środka ciężkości ciała lub tuż pod nim. Oddychaj rytmicznie i zsynchronizowane z pracą kończyn dolnych. Należy uważać, aby obie nogi otrzymywali taką samą ilość obciążenia, a ręce, głowa i plecy przy tym pozostał zrelaksowany.
5
Prawidłowo wystawione dla siebie tryb obciążeń na rowerze stacjonarnym. Jeśli łatwo преодолеваете wskaźnik w 60-80 obrotów na minutę, oznacza to, że tryb ten jest zbyt łatwe dla ciebie i efekt taki trening nie będzie. Zwiększ obciążenie do 100-110 obrotów na minutę. W każdym razie, zaczynać treningu zaleca się z małego obciążenia i czasu, stopniowo zwiększając obrót pedałów i czas trwania.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.