Jak podkręcić łydki na nogach

Harmonijne ciało – celem każdego człowieka, który idzie na siłownię. W siłowni chodzimy po to, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, aby rozwijać swoje ciało, aby dać swojemu organizmowi niezbędnej кардионагрузку. Przy harmonijnego rozwoju ciała niedopuszczalne zaległości któreś grupy mięśni od innych, ale często można zobaczyć zawodników z silnymi nogami, ale słabe икрами. Aby podkręcić łydki na nogach, wystarczy kilka podstawowych ćwiczeń, prawidłowe wykonanie których daje pożądany wynik.

Przy harmonijnego rozwoju ciała niedopuszczalne zaległości któreś grupy mięśni od innych

Trzeba

  • – Łącznikowy
  • – Kettlebell

Instrukcja

1
Umieść sztangę z takim ciężarem, który jest na tyle lekki, aby można było już stać i tyle ciężki, aby czuć obciążenie. Umieść stopy skarpety na powierzchnię, która na cztery-pięć centymetrów powyżej poziomu podłogi.
Ostro wspinać się na palcach stóp w górę, aż do końca, to wpadnijcie w najwyższym miejscu na ułamek sekundy i połóż się z powrotem. Powtórz ćwiczenie piętnaście razy, następnie zrób тридцатисекундный przerwę i zrób jeszcze sześć podejść.
2
Stań na jednej nodze u ściany lub słupy, za którą można się trzymać. Weź w rękę ciężar o wadze dwadzieścia kilogramów. Wspiąć się na jednej nodze tak wysoko, jak to możliwe, mocno napinając mięsień икроножную.
Zatrzymacie się w najwyższym punkcie na sekundę, następnie przejdź. Zrób dwadzieścia powtórzeń, następnie zmień nogę. Zrób to samo ćwiczenie w odniesieniu do drugiej nogi, potem przełącz się na pierwszą nogę.
Powtórz osiem razy dla każdej nogi. Staraj się nie robić przerw między pracą na każdą nogę osobno.
Porada
Przy każdym powtórzeniu mocno zacisnąć икроножную mięsień – tak, ona będzie pracował bardziej efektywnie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.