Jak podkręcić dolne kostki

Każdy człowiek, czy to kobieta czy mężczyzna, marzą, aby ich brzuch wyglądał idealnie. Накаченные kostki w dolnej części brzucha, sprawiają, że ciało jest piękna, seksowna i zdrowe. Aby podkręcić kostki na brzuchu wystarczy wykonać następujące ćwiczenia:

Jak podkręcić dolne kostki

Trzeba

  • Maty, hantle, zegar.

Instrukcja

1
Leżąc na plecach, ręce posiadamy pod głową, jedna noga jest wygięta w kolanie i stoi na podłodze, druga leży na niej. Trzeba podnosić nogi do góry i w kierunku ramion. Podnosimy nogi jak najbliżej klatki piersiowej, a następnie opuszczamy. Uważać, aby schab прижималась do podłogi, wykonać podjazdy po 20 razy, zmieniając nogi.
2
Będąc w pozycji leżącej na plecach, ręce pod głową, jedna noga prosta leży na podłodze, druga zgięte w kolanie, na nią. Najpierw kolana, podnoszone podłogi kierunku piersi, prosta noga jest wygięta pod kątem 90 stopni, a następnie wracają do pozycji wyjściowej. Należy wykonywać ćwiczenia kosztem dolnych mięśni brzucha, a nie z powodu ruchów nóg. Wykonujemy 20 razy jedna na drugiej nodze, a następnie 20 razy zmieniając pozycji nóg.
3
Kolejne ćwiczenie wykonujemy leżąc na plecach, ręce również znajduje się pod głową, ramiona uniesione, jedna noga выпрямлена i znajduje się w odległości 5 cm od podłogi, drugi zgięte w kolanie i dysponujemy, jak najbliżej do klatki piersiowej. Trzeba wykonać podkłady ruchy nogami – jedna noga porusza się w górę, a согнутая w kierunku do niej, a następnie wracają do pozycji wyjściowej. Wykonujemy dwa razy, a następnie zmieniamy nogi, ramiona opuszczać nie można, oddech musi być równe.
4
Znajdujemy się w pozycji siedzącej, nogi zgięte w kolanach, stopy na podłodze stać nie muszą, ręce obejmują kolana. Następnie выпрямляем nogi do przodu, a ręce bierzemy rozwó w strony – przytrzymaj takiej pozycji 3 sekundy. Bardzo ważne jest, aby stopy nie dotykały podłogi. Wracamy do pozycji wyjściowej. Wykonać to ćwiczenie, nie wstrzymywać oddechu, maksymalną ilość razy. Również do wykonywania tego ćwiczenia w ręce można wziąć hantle, za pomocą nich można wzmocnić ramiona i piersi.
5
Leżąc na plecach, nogi i ręce są ułożone na podłodze, ręce podnosimy do góry za głowę. Robimy głęboki wdech i na wydechu podnosimy ręce i nogi do siebie. Za pomocą tego ćwiczenia trzeba rozciągaj mięśnie brzucha.
Porada
H, aby podkręcić kostki na brzuchu szybciej, potrzebuje codziennie wykonywać ćwiczenia i bardzo ważne jest, aby prowadzić zdrowy tryb życia.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.