Jak ćwiczyć z salki rolką

Gimnastyczna film – maksymalnie skuteczny, a jednocześnie najprostszy symulator. Miejsce dla niego znajdzie się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Film pozwala idealnie wypracować mięśnie brzucha, ramion, pleców i nóg. Chociaż ćwiczenia z wałkiem nie jest zbyt zróżnicowana, mało jaki pocisk przebije się z nim na skuteczności.

Jak ćwiczyć z salki rolką

Trzeba

  • Gimnastyczna, film, mata gimnastyczna.

Instrukcja

1
Wszystkie ćwiczenia związane z odpornej na kolanach, wykonywać na гимнастическом dywanie lub złożony ręcznik, aby wykluczyć ryzyko urazu kolana filiżanek. Wszystkie ćwiczenia wykonuj powoli, bez szarpnięć. Powtarzaj każde ćwiczenie 10-15 razy.
2
Padnijcie na kolana, film umieścić w takiej odległości od kolan, aby tułów był równoległy do podłogi.Na wdechu obróć tarczę do przodu i jeszcze trochę za rolką, pomijając obudowę i starając się nie dotykać piersią podłogi. Powinieneś czuć napięcie mięśni prasa. W najniższym punkcie to wpadnijcie na dwa konta i powoli na wdechu wróć do pozycji wyjściowej.
3
Stań na gimnastyczna mata kolanami. Film postaw przed sobą i mocno odpocząć w nim obiema rękami. Płynnie na wdechu откатите film jak najdalej, przy czym opuść miednicę do tyłu na pięcie i staraj się piersią dotknąć ud. Wpadnijcie na dwa konta i na wydechu wróć do pozycji wyjściowej.
4
Połóż się na macie siłownię twarzą w dół. Na wyciągniętych rękach ustaw tarczę przed głową. Wdech i powoli dokręcić rolkę jak najbliżej, wyginając plecy i napinając mięśnie brzucha i lędźwi. Spróbuj wspiąć się jak najwyżej, nie odrywając bioder i miednicy od podłogi. Wpadnijcie na dwa konta i powoli, na wydechu wróć do pozycji wyjściowej.
5
Zapoznać pozycji siedzącej na dywanie, wyciągnij przed siebie nogi. Film postaw na prawo od siebie i dociśnij uchwyt rękami. Na wdechu, powoli obróć tarczę od siebie, starając się maksymalnie obniżyć korpus. Muszą pracować skośne mięśnie brzucha i intercostals mięśnie kora, to wpadnijcie na trzy konta i wróć do pozycji wyjściowej, powoli wydychając. Wykonaj odpowiednią ilość powtórzeń i wykonaj ćwiczenia dla lewej strony.
6
Usiądź na macie siłownię. Zegnij nogi w kolanach, połóż stopy na rękojeści. Jednocześnie, trzymając tarczę rękami, выпрямляйте nogi w kolanach i откатывайте tarczę od siebie. Staraj się opuścić nogi na podłogę w pełni i dotknąć piersią kolan. Wpadnijcie na 1-2 sekundy i powoli wróć z powrotem.
7
Nogi ustaw na szerokość barków. Film postaw przed sobą tak blisko носкам nóg. Pochyl się do przodu i docisnąć rękami na kierownicy. Na wdechu, powoli obróć tarczę do przodu. Ciało powinno być podobne do odwróconej litery V. Zejść, dopóki nie dotkniecie piersią podłogi. W ostatecznej pozycji nacisk przypada na film i skarpetki do stóp. Przytrzymaj przez dwie sekundy i powoli wróć do pozycji wyjściowej.
Należy zwrócić uwagę
Ćwiczenia z wałkiem można polecić tylko tym, którzy już jakiś czas zajmował fitness. Dla początkujących nie należy starać się wykonywać ćwiczenia z pełnym obciążeniem. Nie staraj się zejść jak najniżej, po prostu nie mógł wrócić do swojej pierwotnej pozycji. Obciążenie należy zwiększać stopniowo.

logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Comments are closed.