Jak zrobić sima gwiazdą

The Sims zdobyła uznanie na całym świecie i jest jednym z najbardziej popularnych symulatorów. Początkujących, jak i zapalonych graczy przyciąga ogromne podobieństwo tej gry z prawdziwym życiem. Można tu założyć rodzinę, przyjaciół, zrobić karierę.

Jak zrobić sima gwiazdą

Trzeba

  • – dorosły sim;
  • – przedmiot, rozwijanie zdolności twórczych;

Instrukcja

1
Rozwój zawodowy w dowolnej wersji The Sims ma wspólne cechy. Jeśli chcesz zrobić sima gwiazdą, to trzeba mu pomóc przejść drogę od zwykłego pracownika sceny do gwiazdy światowego poziomu.
2
Zanim podbój muzyczne świata, rozwijać talenty wybranego postać do maksimum. Aby to zrobić, przejdź w tryb kupowania i kup albo lustro, albo stojak z mikrofonem, lub inne przedmioty, rozwijające zdolności twórcze. W opisie tych towarów będzie znak „Kreatywność +1”.
3
Przejdź w tryb live. Kliknij na kupioną rzecz i wysłać sima zajmować się wybranym rodzajem sztuki. Nad jego głową pojawi się wydłużony owal lub pryzmat (w różnych wersjach ikony różnią się nieco), który będzie napełnią się na zielono w miarę doskonalenia umiejętności. Kiedy owal wypełnione i znowu jest pusty, w menu „Zdolności” naprzeciwko kreatywności pojawi się jedna kreska. Twoim zadaniem jest, powtarzając powyższe czynności wielokrotnie, wypełnić polecenie „Twórczość” do końca. Nie zapomnij, aby upewnić się, aby życiowych bohatera znajdowały się w granicach wartości dopuszczalnych. Inaczej jest tak wyczerpany, że nie jest w stanie samodzielnie dojść do żywności i umrze z głodu.
4
Kiedy talenty twojego sima osiągnięcia maksymalnego poziomu w skali „Twórczość”, zacznij szukać mu pracy. Możesz korzystać z telefonu, komputera lub bezpłatne czasopisma. Kliknij na jeden z wymienionych przedmiotów i przejdź do wyboru ofert. Nie czekaj na oferty „zostań gwiazdą”. Należy zwracać uwagę na oferty pracy, oznaczone gwiazdą. Wybierz jedną z nich i w określonym czasie udać się do pracy.
5
Jeśli będziesz umiejętnie zarządzać swoim semem (nie spóźnić, poprawnie odpowiadać na pytania dotyczące kariery), w najbliższym czasie twój bohater stanie się prawdziwą gwiazdą.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *