Jak zrobić pudełku

Otrzymywać prezenty wszyscy kochają podwójnie miło, gdy je kreują jasne, świątecznym opakowaniu – tworzony jest wymagana uczucie radości i wyczekiwania emocji od niespodzianki. Zbudować pudełku na prezent można samodzielnie.

Jak zrobić pudełku

Trzeba

  • – arkusz miękkiego kartonu odpowiedniej wielkości;
  • – opakowania, papier;
  • – nożyczki;
  • – klej;
  • – linijka;
  • – ołówek;
  • – zszywacz.

Instrukcja

1
Umieść swój prezent na środek arkusza tektury i określ rozmiar dna – narysuj kwadrat o odpowiednim rozmiarze. Jeśli miejsca z boków do ścian skrzyni okazało się za mało, to zmień arkusz tektury na większy. Ustaw kwadrat tak, aby z jednej strony było już miejsca – tutaj możesz kształtować pokrywę skrzyni.
2
Z każdego kąta powstałego masz kwadratu (dna pudełka) przesuń linie proste łączące ich z końcem stronach arkusza. Na tych liniach będzie rozciąć karton, tworząc boki skrzyni.
3
Wytnij arkusz tektury na skos linii. Wynikowe trójkątne części złóż, podnosząc boczne ściany skrzyni. Złóż kartkę na linii dna skrzyni, czyli kwadratu, który вычертили wielkości prezentu. Trójkąty można przyciąć lub po prostu zagiąć ich tak, aby nie przeszkadzały – do tego промажьте strony klejem i zabezpieczyć ściany. Dodatkowo klamrę trójkąty zszywacz, zapewniając niezawodną blokadę skrzyni.
4
Zrób pokrywę – w z góry вычерченным linii (zapasy na dno) złóż karton i zamknij pudełko. Potrzebne będą nożyczki, aby trochę przyciąć krawędzie i usunąć nadmiar papieru. Skrzynia jest gotowa.
5
Dobrze прогните wszystkie ściany skrzyni, aby konstrukcja była stabilna. Jeśli zdecydujesz się użyć opakowanie, to po prostu zapakować prezent i обтяните pudełko jasnym papierem. Dla разрисовывания skrzyni trzeba najbardziej żywe i soczyste kolory – można użyć flamastry lub farby. Ułóż na każdą stronę skrzyni, czekaj, aż ona wyschnie i obracaj swój produkt, aby malować następny bok. Dno skrzyni można nie malować, mało osób zwróci na niego uwagę (choć dzieci lubią kręcić niespodzianki w rękach). Przeciągnij pole satynową wstążką i związać ją w piękny węzeł, który można szybko rozwiązać.
Porada
Opakowania, papier przyda się, jeśli masz zamiar pokryte sprawdzone swoje pudełko i zawiązać z góry kokarda. Ale można po prostu pomalować pudełko, opisując w niej skomplikowane historie lub ornament (w zależności od tego, do kogo jest przeznaczona na prezent).

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.