Jak zrobić bujny подъюбник

Bujny подъюбник potrzebny nie tylko na specjalne okazje. Każdy strój dzięki nauczaniu mu więcej widowiskowości będzie wyglądać bardzo efektownie. Aby подъюбник był praktyczny w noszeniu, można uszyć go na szerokiej gumce.

Jak zrobić bujny подъюбник

Trzeba

  • – miękki tiul lub siatka;
  • – maszyna do szycia;
  • – elastyczna taśma o szerokości 2 cm.

Instrukcja

1
Weź miękki tiul i definiowania długości cięcia z niego dwie tkaniny, a także w jednej części górnej, środkowej i dolnej falbany. Na szwy i na kromce zostaw na pół centymetra na zasiłki.
2
Sew na оборках krótkie plastry. Każdy z nich złożyć na pół wzdłuż, stroną zadrukowaną skierowaną na zewnątrz, a następnie priutyuzhte. Присоберите falbanki na górnej krawędzi.
3
Praca dolne krawędzie paneli wąskiej gęsty zygzak przeszyciami. Do tego zautyuzhte zasiłku na dolnej krawędzi po złej stronie i ułóż wiersz z ws волана. Nadmiar materiału odciąć blisko linii.
4
Na jednym panelu odstawić od dolnej krawędzi w górę 15 – 18 cm i narysować wykres linię szwu na dole falbanki. Настрочите dolną montaż na panelu. Środkowy kołnierz настрочите na panelu tak, aby jego dolny brzeg znajdował się na dwa centymetry na dolny kołnierz.
5
Drugiego panelu napiąć na pierwszą (z paskiem), stosuje złej stronie do przodu i unosi górne warstwy. Aby podczas притачивании присборенного cięcia złożenia rozdzielały się możliwie równomiernie, przed присбориванием podzielić cięcie na cztery identyczne na całej długości odcinka. Każdy z nich присоберите oddzielnie.
6
Zszyć końce elastycznej taśmy tak, aby jego długość była równa obwodu talii. Przed притачиванием koniecznie załóż taśmę, ponieważ potem zmienić jej długość będzie niemożliwe. Rozciąganie, wynikające sew ją do górnej krawędzi dolnej spódnice. Do tego wstępnie podzielić górnej cięte spódnice i taśmę na cztery równe części i zaznaczyć ich końce портновскими pinami.
7
Do połowy odkręcić elastyczną taśmę na przedniej stronie dolnej spódnice i rozciąganie, настрочите zygzak ściegu.
8
Jeśli zdecydujesz się uszyć bujny подъюбник z siatki, to należy do niego jeszcze i pokrowiec, który jest подшитую na dole prostą spódnicę z bawełnianej tkaniny, która chroni skórę przed styku ze sztywną siatką.
logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *