Jak zrobić domowe stroje

Kostium na urodziny, wakacje w szkole, poranek w przedszkolu lub Nowy rok – często wszystkie te działania wymagają strojów karnawałowych. Nie zawsze i nie u każdego) jest możliwość je kupić w gotowej postaci. Wzywając na ratunek wyobraźnię i stosując najprostsze umiejętności szycia, można samodzielnie wykonać stroje z minimalnymi kosztami materialnymi.

Jak zrobić domowe stroje

Trzeba

  • – tkanina (poly-satyna lub „Kryształ”);
  • – tkanina-siatka (złoty);
  • – taśma dekoracyjna;
  • – bias wiążące;
  • – taśma do sznurowania;
  • – drut;
  • – akcesoria (broda, wąsy).

Instrukcja

1
Kostium „Motyl”. Weź zdjęcie motyla, aby mieć dokładne pojęcie o obwodach skrzydeł. Zrób na papierze (można na gazecie) wzór 2 pary skrzydeł, po czym włącz je na materiał i wyciąć. Jeśli jest możliwość to najlepiej zrobić skrzydła dwustronnymi (w dwie warstwy tkaniny). W tym przypadku będą one twarzowymi z obu stron. Złóż elementy w parach lewą stroną do środka i obrobić krawędzie ukośne bake, która dobrze leży i świetnie wygląda na każdym produkcie.
2
Po wykonaniu wszystkich operacji weź drut, wystarczająco sztywne, aby utrzymać formę, i bardzo ostrożnie, po dokonaniu z jednej strony małą pętelkę, włóż ją w każde skrzydełko. Rozłóż skrzydła na płaskiej powierzchni i połączyć je między sobą, przy czym najpierw górne z dolnymi. Następnie zszyć dwie otrzymane części – lewej i prawej. Przyszyć gumkę na zasadzie pasów na plecaku w tym samym kolorze, co podstawowe ubranie kombinezonu. W razie potrzeby kontur skrzydeł обшейте ręcznie blichtr.
3
Dla podwójnego spódniczki выкроите 4 części „полусолнце” na 2 części, na każdą spódnicę, biorąc pod uwagę, że długość dolnej na 10 cm więcej, i zszyć ze sobą. Spód produktu ogarnęła ściegiem zygzak. Na npp obu spódnic szyć рюшу, uprzednio podkładając pod nią białą тафту, ale na 2-3 cm dłuższe. To daje produkt przepych i elegancki wygląd. Złóż 2 spódnice (obie prawej strony w górę), unosi się między sobą w talii, praca kosą bake i włożyć cienką gumkę. Znajdź w tonie сшитому produktu bluzkę lub t-shirt. Po tym, jak garnitur będzie w pełni założone, założyć na ramiona złotą siateczkę, która stanie się dodatkową ozdobą, a także ukryje taśmy od skrzydeł. Na głowę załóż opaskę z wąsikiem, które są dostępne w sprzedaży dowolny kolor.
4
Kostium „Гномик”. Bardzo ładnie wygląda garnitur uszyty z tkaniny „Kryształ”, która charakteryzuje się połyskiem, przy czym przy każdym świetle. Potrzebny materiał niebieskiego (podstawowego) i białych kwiatów. Do szycia strojów karnawałowych (zwłaszcza dzieci) nie ma potrzeby dokładnego produkcji wykrojników. Weź zwykłe, dość przestronne, spodenki dziecka, wywróć na lewą stronę i przeciągnij je na papierze (można na gazecie). Będzie 2 wzory – z przodu i z tyłu nogawki. Vykroyte 4 części, zszyć je ze sobą, ogarnęła szwy. W pasie oraz na dole produkty włożyć gumę. Dolne krawędzie nogawek ozdobić warkocz.
5
Wykonaj operacje w produkcji wzory kamizelki. Do tego weź bluzkę, wolną w облеганию na ciele i ustaw ją na papier. Następnie zdejmij z wykroju rękawy i wygładzić dolne krawędzie półek. Skopiuj otrzymane wzory na tkaniny, wyciąć części i sew. Do kamizelki jest dozwolone ułożyć jedną warstwę watts. W tym przypadku zrobić podkładkę, do której będzie pasować biała bawełna. Każdy szczegół watts i przodu pikowane diamenty, połącz boczne i szwy ramion. Zszyć szwy na podszewce i podłączyć przedni частьс podszewki, szwy wewnątrz.
6
Praca krawędzi kamizelki na całym obwodzie srebrną kosą bake. Z góry szyć srebrną taśmę o szerokości 3 cm z zawiasami. W te pętle po zakończeniu шиться зашнуруйте taśmę białego lub niebieskiego koloru, ale można i srebrną. Sew długi biały kołpak z niebieskim wykończeniem. Na krawędzi nakrycia głowy puść srebrną taśmę. Oprócz kostium skrzata kup białą brodę małego rozmiaru. Pod kamizelkę można nosić białą golf, a na nogi – czeszki.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.