Jak zrobić amulet-maskotka

Talizman lub amulet, stanowi przedmiot przynoszący szczęście swojemu właścicielowi w miłości, biznesie, pracy itp. Najlepiej, jeśli ta sprawa zostanie wykonana rękami samego przyszłego właściciela. Warding zrobić samodzielnie jest całkiem realne.

Jak zrobić amulet-maskotka

Instrukcja

1
Określ, z jakiego materiału będzie wykonany swój amulet. Zobacz tabele kompatybilności tych lub innych materiałów z twoim znakiem zodiaku. Skuteczne amulety są z drewna, kamieni, kryształów, złota, srebra i innych metali. Metal ma właściwość gromadzić negatywną energię, dlatego przed wykonaniem amuletu trzeba go zakopać w ziemi na dwa dni, aby oczyścić. Kamień nie musi być drogie. Można wybrać zwykły kwarc.
2
Wybierz czas wykonania amuletu lub talizmanu. Wszystkie działania, mające na celu przyciągnięcie do swojego życia, szczęścia, miłości, pomyślności produkowane są w nowiu lub przy rosnącym Księżycu. Ważny jest też dzień tygodnia. Na przykład piątku opiekuje się Wenus, dlatego lepiej w tym dniu produkować amulet na przyciąganie w swoje życie miłości. W środę (dzień Merkurego) rób maskotka dla zdobycia sukcesu w biznesie, itp. z Wyjątkiem fazy Księżyca i dzień tygodnia, warto wziąć pod uwagę porę dnia.
3
Bądź wyobraźni na temat wyglądu swojego amuletu-maskotki. Jako talizmanu wybierz te przedmioty, które kojarzą się z tym, co chcesz przyciągnąć. Na przykład, różowe płatki mówią o miłości i namiętności; monety lub banknoty wszystko wiąże się z pieniędzmi. Można zrobić amulet w postaci кисета, w formie wisiorka lub egipskiej анкха. W sumie, wybierz formę, która jest ci bliska. Nosić amulety-maskotki zawsze przy sobie i nikomu nie pokazuj go.
4
Nosić srebrne lub drewniane ozdoby. To najlepsze ochronne amulety przed uszkodzeniem, złe oko lub negatywnych emocji innych ludzi. Jeśli nie lubisz nosić pierścienie i kolczyki z drewna i srebra, nosić srebrną monetę lub mały kawałek drewna w kieszeni (dąb, wiśnia, cyprys, świerk, brzoza i drzewo sandałowe). Dla zdobycia pieniędzy potrzebował nowa moneta żółty kolor. Nie rozstawać się z tą monetą-maskotką, nie pokazuj go nikomu. Okresowo wyciągnijcie monetę i psychicznie chcesz, aby do ciebie przyszedł pieniądze i szczęście.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.