Jak zacząć zbierać

Czasami ludziom czegoś brakuje wśród monotonnych dni. Jedni szukają sposobów zabawy i niekonwencjonalnie spędzić czas, inni pasjonują się wędkarstwem lub w ogrodzie, a jeszcze inni zaczynają zbierać różne rzeczy. Jeśli podoba ci się coś zbierać, wymieniać się z innymi, kombinować, szukać brakujących elementów – może powinieneś zacząć zbierać.

Jak zacząć zbierać

Trzeba

  • – przedmioty do kolekcji.

Instrukcja

1
Przede wszystkim ustalić, co lubisz i co chcesz zbierać. Jasne, to powinny być przedmioty jednego rodzaju. Jeśli to etykiety od win (warunek jest taki, że można zbierać tylko te egzemplarze, które sami próbowali), to nie powinno być puszek po piwie, w kolekcji misie nie miejsce зайцам i жирафам. Istnieje wiele przedmiotów do kolekcjonowania. To monety, znaczki, rzeczy na tematy wojskowe, druk pocztowy i produkcja, technika, бирофилия (etykiety, nakrętki, korki), naturalne materiały, flora, zabawki i inne przedmioty.
2
Jeśli chcesz coś zbierać, ale jeszcze nie wiesz, co dokładnie, słuchać znak lub do tego, co powie Feng shui w tej sprawie. Może to натолкнет na to, o czym wcześniej nie zastanawiała.
3
Jeśli kochasz sztukę i posiadają wystarczających środków, aby dołączyć je do elementów kolekcji, to zapytaj wystawy prac autorów, odwiedzaj aukcje i otwarte pm. Dołącz do społeczności i rozmawiaj z kolekcjonerami obrazów i innych dzieł sztuki. W takich miejscach można dowiedzieć się więcej o swojej pasji, można kupić, sprzedać lub wymienić interesujące cię rzeczy.
4
Zawsze chcieliśmy objechać cały świat? Zacznij zbierać magnesy na lodówkę. Nie możesz pojechać wszędzie tam, ale jeśli twoi przyjaciele, koledzy, towarzysze często gdzieś jeżdżą, lub po prostu nauczyłem się, że planują odwiedzić jakiś kraj, poproś, aby przywieźć pamiątkę jako magnesu.
5
Należy pamiętać, że zbieranie monet, znaczków, wnętrza, антиквариатных rzeczy wymaga wiedzy o tych przedmiotach. Poznaj historię, kulturę rzeczy i ich właścicieli. Poczytaj fora, literaturę, i na pewno opóźni to bardzo fascynujące hobby.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *