Jak wykonać samemu nurkowanie broń

Niestety, nie każdy człowiek, który podwodnego polowania, może dobrać sobie sprzęt do smaku. Większość dostępnych w sprzedaży broni – kusze. Ale dokładność ich walki nie zawsze odpowiada myśliwych. A bardziej dokładne sprężynowe karabiny praktycznie nie są dostępne krajowym przemysłem. Jednym z możliwych wyjść w tej sytuacji jest samodzielne wykonanie na sprężynie strzelby.

Jak wykonać samemu nurkowanie broń

Trzeba

  • – дюралюминиевая rurka;
  • – drut;
  • – drewniane lub aluminiowe płytki do ręki;
  • – stalowy pręt;
  • – tokarka;
  • – imadło;
  • – frez lub pilnik

Instrukcja

1
Przygotuj lufa strzelby z дюралюминиевой rurki. Dla tych celów, jest bardzo nadaje narciarska kij. Zalecana długość lufy – 60-75 cm.
2
Pokrój gwint z obu stron pnia. Zrobić rowek pod шептало. Długość szczeliny powinna wynosić od 15 do 17 cm – pozwala to na regulację siły do walki, przesuwając rękę na pniu.
3
Wywierć otwory w pniu – będą one służyć do szybkiego i sprawnego wyjścia wody.
4
Zrób zaślepkę i надульник z duraluminium. Wywierć otwory w pokrywie gniazda otwór na harpun – przez niego harpun będzie włożyć w broń podczas transportu.
5
Weź drut marki KOMPUTERA, 65G lub OER. Średnica drutu – 2 mm. Навейте z niej sprężynę za pomocą tokarki. Długość sprężyny musi być na 25-30 cm większa niż długość lufy swojej broni. Jest to związane z tym, że sprężyna działa na ściskanie i po kilku pierwszych strzałów jej długość zmniejszy się o 15-20%. Wykonać obróbkę termiczną sprężyny, a następnie spryskać ją na korozje. Należy pamiętać, że wykonanie sprężyny – proces dość skomplikowany. Dlatego jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, to lepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalnego токарю.
6
Przygotuj uchwyt. Weź talerz i, trzymając je w imadle, wywiercić otwór odpowiadający średnicy pnia. Wyciąć kontur ręki. Zrób w każdej płytki próbkę pod mechanizmu spustowego za pomocą pilnika lub frezarki. Głębokość pobierania próbek – 3,5 mm.
7
Połącz płytki na pniu i docisnąć za pomocą śrub. Ustaw pierścień dociskowy przed uchwytem, zabezpieczając go śrubą zaciskową. To zapobiega ślizganiu się ręki na pniu.
8
Przygotuj zejście, sprężyny, bezpiecznik i шептало do mechanizmu spustowego. Bezpiecznik jest podstawa, która obraca się za pomocą pola wyboru i blokuje spust. Закалите шептало.
9
Przygotuj harpun. Najlepszym materiałem do produkcji jest stal nierdzewna 30ХГС lub EI-961. Tuleja przesuwna na гарпуну, musi амортизироваться фторопластовым pierścieniem i przeszkadzać w chwyt. Do tulei mocuje się lin. Wyostrzyć końcówka pod cztery lub trzy ściany. Dokonaj wyboru z drutu – będzie on służył do przechowywania ryb.
10
Wytnij лескосбрасыватель ze stali. Przymocuj go do pokrywa szybu za pomocą dwóch śrub. Broń gotowe.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.