Jak wybrać przenośny nawigator

Przed zakupem przenośnego urządzenia nawigacyjnego musisz się domyślić, jak i do czego będziesz go używać. Zazwyczaj urządzenia używane do wyznaczania odpowiedniej trasy i ustalenia aktualnej pozycji obiektu.

Jak wybrać przenośny nawigator

Instrukcja

1
Dowiedz rodzaj odbiornika GPS zamontowanego w urządzeniu. Obecnie istotne 12-kanałowe odbiorniki. Pozwalają one na tyle szybko i dokładnie określić współrzędne nawet w tych przypadkach, gdy sygnał jest zniekształcony różnych przeszkód, takich jak ściany lub drzewa.
2
Ocenić jakość wyświetlacza. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na jego rozmiar. Nie warto kupować urządzenie z wyświetlaczem mniej niż 7 cali. Oczywiście, w tym przypadku chodzi o motoryzacyjnym przenośnym urządzeniu. Wyświetlacz powinien posiadać powłoką antyrefleksyjną. Pozwoli to na korzystanie z urządzenia nawet w jasnym świetle słonecznym.
3
Sprawdź jakość działania panelu dotykowego. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na następujące parametry: łatwość wprowadzania informacji (obecność rysika); szybkość reakcji urządzenia; szybkość zmiany zdjęcia i прогрузки nowej karty.
4
Dostępność gniazdo do instalacji kart pamięci. Jeśli urządzenie obsługuje karty z większą ilością pamięci, można wprowadzić do niego więcej informacji. Zazwyczaj to umożliwia pobranie topograficznych i samochodowych mapy, na których będą oznaczone niezbędne obiekty.
5
Pomyśl o konieczności obecności sygnałów dźwiękowych w przenośnym urządzeniu. Jeśli ta funkcja jest dla ciebie ważne, to zaopatrz się w odpowiednie urządzenie. Niektóre nawigacje samochodowe wyposażone w BlueTooth-modułem. Jest on niezbędny w celu nawiązania komunikacji między urządzeniem a telefonem komórkowym. To pozwoli ci bez problemu wykonywać rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym.
6
W nowoczesne urządzenia nawigacyjne umieszczony odtwarzacze multimedialne i inne programy. Dowiedz się konieczność tych funkcji i kup odpowiedni GPS.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.