Jak przerzucić pieniądze dla abonentów MTS

Aby wpłacić pieniądze na konto abonenta MTS, można nawet iść do salonu operatora i nie szukać terminal usług płatniczych. MTS oferuje swoim klientom „przerzucić” do siebie pieniądze ze swoich telefonów komórkowych.

Jak przerzucić pieniądze dla abonentów MTS

Instrukcja

1
Skorzystaj z usługi „transmisja Bezpośrednia”. Dzięki tej usłudze abonent MTS może w każdej chwili jednorazowo zasilić czyjegoś równowagi lub nawet dostosować okresowe „przekładanie” pieniędzy.
2
Dla jednorazowego doładowania konta wpisz na klawiaturze *112*, a następnie numer klienta MTS, na rzecz którego pójdą twoje pieniądze, potem *, ilość (liczba od 1 do 300) i #. Po zaakceptuj wiadomość SMS z hasłem potwierdzić i wybrać z telefonu komórkowego polecenie *112* potwierdzający kod i #. Wkrótce powinno dojść jeszcze jedną wiadomość SMS o tym, że twój wniosek został przyjęty. Pamiętaj, że za krótko dodawanie niczyjej rachunki trzeba zapłacić 7 rubli.
3
Aby się ze swego telefonu w celu doładowania konta innej osoby na stałe, wpisz na klawiaturze *114*, potem numer klienta MTS, na rzecz którego pójdą twoje pieniądze, po *, a następnie oznaczenie prawidłowości tłumaczenia (1 – codziennie, 2 – tygodniowe, 3 – raz w miesiącu), ponownie *, ilość (liczba od 1 do 300) i #. W ślad za tym otrzymasz wiadomość SMS z hasłem potwierdzić i wybrać z telefonu komórkowego polecenie *114* potwierdzający kod i #. Wkrótce powinno dojść jeszcze jedną wiadomość SMS o tym, że twój wniosek został przyjęty.
4
Regularnie uzupełniając konto klienta MTS z telefonu, zapłacisz tylko jeden raz (7 pln) za dodawanie numeru abonenta, do którego należy stale przelewy. Aby zrezygnować z regularnego „rzucania” pieniędzy, wpisz polecenie *114* numer abonenta i #.
Należy zwrócić uwagę
Usługa dostępna, jeśli oba klienta przystąpili do MTS w jednym regionie. Usługa nie jest dostępna dla abonentów planów taryfowych „Super MTS” i „Jeden.<url>”, a także posiadaczy taryfy „Super Zero”, zalogowanych z maja 2011 roku, a ceny dla firm.

Porada
„Przerzucić” można nie więcej niż 300 zł. Przy tym saldo na telefonie powinien wynosić nie mniej niż 90 zł.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.