Jak dodać ulubiony numer w sieci MTS

Abonenci komórkowej MTS mają możliwość komunikowania się ze swoimi bliskimi przyjaciółmi za pośrednictwem telefonu w obniżonych cenach. Aby to zrobić, wystarczy aktywować usługę „Ulubiony pokój”.

Jak dodać ulubiony numer w sieci MTS

Instrukcja

1
Zanim aktywować usługę, wybierz trzy wszelkie numery telefonów z twojego kontakt-listy. Zatrzymać swój wybór na tych kontaktach, z którymi przede wszystkim komunikować się za pomocą telefonu komórkowego. Tutaj należy zauważyć, że twoje „ulubione” abonenci mogą być nie tylko klientami MTS.
2
Następnie wybierz z telefonu komórkowego następującą kombinację znaków: *111*42#, a następnie naciśnij klawisz połączenia. Na wyświetlaczu telefonu pojawi się komunikat serwisowy, która będzie zawierać listę opcji, wśród nich będą takie, jak „Dodaj”, „Usuń”, „Lista pokoi” i inne. Aby dodać naciśnij cyfrę „1” i naciśnij klawisz połączenia. Wtedy znowu pojawi się komunikat z prośbą o wprowadzenie numeru abonenta w formacie 7(123)4567891.
3
Wykonaj powyższą operację z każdym z pokoi. Podłączanie i zmiana „ukochanego” kontakt odbywa się za opłatą – 25 zł za każde działanie i 1 zł za każdy pokój codziennie.
4
Podłącz usługę „Ulubiony pokój”, zwracając się do każdego z biur lub przedstawiciela operatora. Adresy można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej firmy lub zadzwonić pod numerem 0890. Przy sobie należy mieć paszport albo inny dokument potwierdzający twoją tożsamość.
5
Wykonać połączenie usługi za pomocą on-line-asystenta. Ten system można znaleźć na oficjalnej stronie OAO „MTS”. Ale aby z niego skorzystać należy uzyskać hasło dostępu do danych osobowych. Do tego na miejscu www.mts.ru w górnym rogu po prawej stronie znajdź napis „Zaloguj się na konto osobiste”, kliknij na nią. Po tym, kliknij na napis „Zobacz hasło, wpisać numer i czekaj przychodzącego serwisowego wiadomości na twój telefon. Po to zrobić, wpisz swój numer i hasło w odpowiednie pola.
6
Trafiając na stronę konta osobistego, przejdź do „Usługi i opłaty”. Na liście znajdź „Ulubione numery” i kliknij na napis „Połącz”, wprowadź „ulubione” pokoje i kliknij „Zapisz zmiany”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.