Jak dodać numer telefonu do czarnej listy w Nokia

Wielu abonentów telefonii komórkowej myślał o tym, jak dodać numer telefonu do czarnej listy w, Nokia, zderzając się z przypadkami telefonicznego zastraszania. Tę funkcję uznają za przydatne i ci, którzy nie chcą odbierać połączenia od niechcianych osób, które są w stanie zmienić życie w piekło, uporczywie przypominając o sobie.

Jak dodać numer telefonu do czarnej listy w Nokia

Instrukcja

1
Niestety, możliwość dokonywania połączeń od niechcianych osób na czarnej liście nie ma dla wszystkich aparatów firmy Nokia. Można zainstalować specjalne oprogramowanie tylko na dotykowe smartfony tej firmy, pracujące pod systemem operacyjnym Symbian 1 v9.4 S60 5th edition, takie jak 5800, 5530, 5230, N97, N97 mini, X6, C6, N8. To pozwoli produkować filtrowanie połączeń i chroni od telefonu spamu. Zainstaluj w swoim telefonie aplikacje CallFilter, Handy Blacklist lub BlackListCaller, dokonać w nich pokoje niewygodnych osób i ich połączeń budzi odrzucony automatycznie. Programy te można pobrać na stronie Krajowego smartfonów z serii 60.
2
Jeśli twój telefon komórkowy firmy Nokia nie należy do kategorii wielofunkcyjnych, ale jesteś abonentem operatora „Megafon” lub „Скайлинк”, taka usługa będzie również dostępna. Dowiedz się u operatorów warunki podłączenia i aktywuj ją, wpisując podany shortcode.
3
W przypadku, gdy abonent „Megafonu”, z twojego konta zostanie pobrana jednorazowa kwota za połączenie usługi „Czarna lista”, a następnie co miesiąc będzie pobierana niewielka opłata. Korzystając z usługi, zaznacz zakaz połączeń przychodzących z określonych numerów.
4
Abonentów sieci „Скайлинк”, подключившим podobną usługę, będzie musiał mieć czarne i białe listy numerów telefonów. Usługa działa w dwóch trybach. Gdy aktywny jest tryb „Czarna lista”, abonenci z niego nie mogą dodzwonić się na telefon. W trybie „Biała lista” będzie można dodzwonić się tylko ci, którzy wpisany na tę listę. Trzeba nie zapominać i czas przełączania trybów pracy urządzenia.
5
Właścicielom несенсорных telefonów Nokia, które nie są abonentami telefonów operatorów „Megafon” lub „Скайлинк”, można polecić prosty sposób pozbyć się niechcianych połączeń. Zaznacz na te numery telefonów, które chcesz wprowadzić do swojej „czarnej listy”, dźwięk dzwonka – dźwięk jest wyłączony” lub zrób przekierowanie tych połączeń na nieistniejący numer, składający się z mniejszej liczby cyfr.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.