Jak ustawić datę i czas w telefonie

Współczesny człowiek bez telefonu czuje się jak bez ręki:telefon – to kalendarz i zegar, i narzędzia komunikacji, i odtwarzacz. Dlatego prawidłowa konfiguracja telefonu pozwoli używać go efektywnie.

Jak ustawić datę i czas w telefonie

Instrukcja

1
Włącz swój telefon. W tym przypadku, jeśli dopiero co kupiłeś i jeszcze ani razu nie obejmowały, podczas pobierania pojawi się komunikat z prośbą o wprowadzenie aktualnej daty i godziny. Za pomocą klawiatury wprowadź te wartości i potwierdzić enter. Podobne kroki trzeba będzie wykonać przy wymianie karty sim/baterii.
2
Wykonaj instalację datę w telefonie Nokia. Aby to zrobić, przejdź do menu, wybierz „Ustawienia”, wybierz opcję „Data i czas”, następnie wybierz „Ustawianie daty i czasu”. Następnie wprowadź niezbędne zmiany w wartości daty i czasu telefonu. Następnie kliknij „Zapisz i wyjdź z menu.
3
Zmień datę i czas w telefonie z systemem Windows Phone. Zazwyczaj w tych telefonach data i czas jest ustawiany przez operatora komórkowego. Możesz ustawić te wartości ręcznie. Odłącz telefon od KOMPUTERA, a następnie otwórz pulpit, przesuń palcem w lewo po ekranie, przejdź do listy aplikacje, a następnie przejdź do opcji „Ustawienia”. Wybierz „Data+Czas”. Odznacz pole wyboru „Instalować automatycznie”, a następnie ustaw żądaną wartość dla strefy czasowej, daty i czasu.
4
Ustawić czas i datę na telefonie stacjonarnym. Jeśli masz telefon marki Panasonic, wykonaj następujące czynności, aby wprowadzić, na przykład 16 godzin i 12 minut 17 grudnia 2011 roku. Podnieś słuchawkę, a następnie naciśnij trzy jednostki. Następnie wpisz 0116 0212 0317 0511.
5
Poczekaj, aż zakończeniu wybierania, następnie odłóż słuchawkę. Aby zresetować ustawienia, użyj kombinacji przycisków 1119. Aby zmienić datę i czas za pomocą CENTRALI telefonicznej, użyj klawisza Prorgam, a następnie wpisz 0, a następnie wprowadź wartość w roku, na przykład, 00-11, miesiąca i dnia (1-20), dnia tygodnia, godziny i minuty (00-21). Jeśli do południa, dodać 0, popołudnie – 1. Następnie naciśnij Store i poczekaj na długi sygnał.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.