Jak dodać osoby do czarnej listy w MTS

W czasach współczesnych trudno wyobrazić sobie człowieka bez telefonu urządzenia. Niestety, oprócz zalet tego narzędzia ma wady i zalety, na przykład, rozmowy z brzydkie abonentów. Pozbyć się tego można za pomocą usługi „Czarna lista”.

Jak dodać osoby do czarnej listy w MTS

Instrukcja

1
„Czarna lista” – to usługa, która pozwala chronić abonentów od niechcianych połączeń. Aby to zrobić, wystarczy wpisać numer telefonu osoby, z którą nie chcesz słyszeć . Obecnie usługa ta jest świadczona przez operatorów sieci komórkowej „Megafon” i „Теле2” (zgodnie z warunkami w dzień można wprowadzać do 300 pokoi).
2
Operatorem sieci komórkowej „MTS” ta usługa nie jest dostępna, ale jest alternatywną ofertę „Zakaz połączeń”, która pozwala zablokować wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, jak w sieci lokalnej, jak i w roamingu, poza tym i na międzynarodowe połączenia wychodzące.
3
Obecnie praktycznie wszystkie telefony komórkowe są wyposażone w taką funkcję jak „czarna lista”, gdzie można dokonać niepożądanych abonentów całkowicie za darmo. A człowiek, którego uczą się tam, podczas rozmowy będzie słychać krótkie dźwięki.
4
Aby na swoim telefonie utworzyć listę zablokowanych rozmówców, przejdź do głównego menu urządzenia, naciśnij przycisk „Ustawienia”, a następnie przycisk „Połączenia” lub „Ochrona telefonu” (w różnych modelach nazywa się inaczej). Następnie wybierz „Czarna lista” lub „Zakaz połączeń”. Następnie w wyświetlonym polu wpisz надоевшего ci abonenta (ręcznie lub za pomocą książki telefonicznej) i zapisz zmiany.
5
U różnych modeli telefonów instrukcja занесению abonentów na „Czarną listę” może się nieznacznie różnić, ale istota pozostaje ta sama. Jeśli twoje urządzenie mobilne obsługuje tę opcję, to można ją znaleźć w menu lub przeczytać w instrukcji telefonu komórkowego, który dołączono do niego przy zakupie.
6
Ponadto, przy odrobinie zapisu na „Czarną listę” osób, ich numery muszą być zapisane w formacie międzynarodowym i znajdować się w pamięci telefonu komórkowego.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.