Jak sprawdzić numer telefonu w Nokia

Ci, którzy korzystają z jednym numerem telefonu, w ciągu kilku lat, znają go na pamięć. Ale oto powstała sytuacja, gdy znajomy zestaw cyfr zmienił. Jeśli go nie pamiętasz, to Nokia oferuje swoim użytkownikom łatwy sposób wyjaśnić nowy numer.

Jak sprawdzić numer telefonu w Nokia

Trzeba

  • – telefon Nokia
  • – umieszczona w nim karta sim, której numer chcesz dowiedzieć się
  • – dokumentacja od operatora komórkowego
  • – przyjaciel, który ma twój numer telefonu

Instrukcja

1
Usuń telefon z blokady lub włącz go. Naciskając środkowy przycisk, aby aktywować menu. W nim przejdź do folderu „Kontakty” (znajduje się w górnym wierszu).
2
Przejdź do folderu, najeżdżając na nią kursorem. Naciśnięcie środkowego przycisku zatwierdź swój wybór. W wyświetlonym menu перелистывайте funkcji telefonu do samego końca. Ostatni na liście – „Zaawansowane”. Ustaw kursor na nią, kliknij „Wybierz”.
3
Gdy folder „Zaawansowane” otworzy, przewiń opcje. „Moje numery” musi być czwartym, po zakładki „Ustawienia”. Otwórz „Moje numery”.
4
W otwartym oknie zobaczysz w kilku zdaniach. Pierwszej figuruje „Ja”. Wybierz tę pozycję, aby ją otworzyć za pomocą przycisku środkowego. Высветившийся na ekranie pokój należy do ciebie.
5
W telefonach z dotykowym systemem struktura nie znasz swojego numeru telefonu jest dokładnie taka sama. Tylko zamiast przycisku środkowego potwierdzasz swój wybór dotknięciem palca lub rysika.
6
Pamiętaj, że numer telefonu jest zawsze podany na pudełku od operatora sieci lub na specjalnej karcie. Nie выкидывайте tekturkę, a kartę można nosić ze sobą, na przykład, wprowadzenie w portfelu.
Należy zwrócić uwagę
Zobacz swój pokój przez „Nazwy”, znajdujące się na pulpicie telefonu nie uda. Za ich pośrednictwem można uzyskać tylko lista subskrybentów, a wyjść na opcje folderu „Kontakty” możliwości nie ma. Wszystkie powyższe czynności, aby wyświetlić swój numer w telefonie Nokia można dokonać tylko za pośrednictwem „Menu”.

Porada
Jeśli obok ciebie jest ktoś ze znajomych, poproś go, aby podać swój numer telefonu. Można również zdobyć cyfry w „Projekt” sms „lub ” Notatki”. Jest to wygodne i często, można zobaczyć pokój znacznie szybciej, niż poprzez zakładkę „Kontakt”.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.