Jak przesłać pieniądze z jednego numeru na inny w sieci Megafon

OAO „Megafon” oferuje swoim klientów możliwość udostępniania równowagi ze sobą. Usługa ta nazywa się „Telefon tłumaczenia”, działa nawet w przypadku, gdy jedną z osób jest w roamingu.

Jak przesłać pieniądze z jednego numeru na inny w sieci Megafon

Instrukcja

1
Aby skorzystać z usługi, należy ją podłączyć. Można to zrobić na kilka sposobów. Będąc w sieci „Megafon”, wpisz USSD-polecenie: *105*220*0#, następnie naciśnij klawisz „Połącz”. Można również użyć specjalnego sms-usług, czyli wysłać wiadomość na numer 3311, tutaj nie trzeba pisać jakiś tekst – wystarczy wpisać cyfrę 1. Przy okazji, aby wyłączyć usługę na ten sam numer wysłać cyfrę 2.
2
Dowiedz się numer telefonu tego abonenta, któremu chcesz przekazać środki pieniężne. Pamiętaj, że tłumaczenie jest możliwe nie tylko w pokoju, OAO „Megafon”, ale i innych osób. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę, że za płatności salda siebie pobierana jest dodatkowa opłata, na przykład przy tłumaczeniu rozmówcy OAO „MTS” z salda спишется 6% od kwoty, przy tłumaczeniu na pokój ТЕЛЕ2 – 5,1%. Informacji poszukaj w internecie pod adresem http://moscow.megafon.ru/popups/komissia_mob_per.html lub dowiedz się u operatora.
3
Wprowadź USSD-polecenie: *133* suma*numer abonenta, do którego przeznaczony jest ten tłumaczenia#. Usługa odbywa się nie za darmo, za każdy wniosek trzeba będzie zapłacić 5 rubli.
4
Po pomyślnie zakończonej transakcji otrzymasz wiadomość sieciową. Wpisz otrzymaną USSD-polecenie za pomocą swojego telefonu komórkowego. Po tej równowagi wzajemnie uzupełniane dokładnie na taką kwotę, która została podana przez ciebie.
5
Z usługi tej można korzystać do trzech razy na dobę, ale odstęp czasu między operacjami nie powinna być mniejsza niż dwadzieścia minut.
6
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w stanie wykonać powyższą operację, skontaktuj się z operatorem. Aby to zrobić, odwiedź jeden z oddziałów operatora firmy „Megafon” lub zadzwoń pod numer 0500 do komunikacji z jednym z pracowników.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *