Jak wyciągnąć pendrive ’ a z Nokia 5230

W różnych modelach telefonów Nokia jest używana inna organizacja dodawania modułów dodatkowej pamięci. W niektórych przypadkach jest używane gniazdo pod baterią, a w niektórych karta jest instalowana w boczną ścianę obudowy.

Jak wyciągnąć pendrive ' a z Nokia 5230

Trzeba

  • – płaski śrubokręt.

Instrukcja

1
Kliknij na przycisk wyłączania telefonu komórkowego Nokia 5230, nie trzymając go, po czym w wyświetlonym menu, znajdź punkt zakończenia transakcji kartą dla jej późniejszego odtworzenia. Potwierdź zakończenie działania aplikacji, należy zaczekać do zatrzymania ich pracy, a następnie wyjmij kartę z telefonu komórkowego, pociągając ją na siebie.
2
Po wyjęciu karty najlepiej użyć pęsety lub podważyć jej неострой płaskiego śrubokręta lub podobnego przedmiotu. Nie należy używać ostre noże, nożyczki, można uszkodzić kartę lub złącze telefonu. W przypadku śladów ingerencji w konstrukcję telefonu komórkowego można stracić gwarancji sprzedawcy i producenta.
3
Jeśli masz trudności z wyjęciem dysku z urządzenia mobilnego Nokia skorzystaj z instrukcją na pierwszych stronach idącego w wersji instrukcji obsługi, która zawiera w sobie szczegółowe schemat w celu wyjęcia karty pamięci, karty sim, baterii i pokrywy telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu brakuje podręcznik użytkownika, można go pobrać z internetu, przy czym należy zwrócić uwagę na jego zgodność modelu urządzenia mobilnego.
4
Jeśli masz problemy z wyjęciem karty pamięci lub innych dodatkowych modułów telefonu, skontaktuj się ze sprzedawcą urządzenia za pomocą, możliwe jest, że jest to usterka związana z fizycznym defektem. W tym przypadku nie należy próbować rozwiązać samodzielnie, należy skontaktować się z centrum serwisowe swojego miasta do naprawy.
5
Należy pamiętać, że uszkodzenia fizycznego charakteru często nie będą naprawiane w ramach gwarancji, ponieważ nie jest ona stosowana na zewnętrzne wady wykryte po dokonaniu zakupu i otrzymaniu karty gwarancyjnej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.