Jak usunąć kod na Nokia

Podczas korzystania z telefonów komórkowych firmy Nokia można spotkać się z wieloma rodzajami blokady. Działania, które powinny być podjęte w celu jej wyjęcia, różnią się w zależności od rodzaju blokady, z którym masz do czynienia.

Jak usunąć kod na Nokia

Instrukcja

1
Blokowanie telefonu komórkowego pod operatora przeznaczony do препяствовования korzystania z telefonu w sieci innej niż oryginalna. Najczęściej można nim zmierzyć, kupując telefon za granicą. W tym przypadku należy skontaktować się z operatorem, pod którym została dokonana blokada. Podaj IMEI-numer telefonu, a także dane, które zostały dostarczone przy zakupie telefonu komórkowego. Jeśli kupił pan telefon z rąk, to musisz zwrócić się do pierwotnego właściciela aby dowiedzieć się, te dane. Poprosić o kod odblokowujący. Wpisz go podczas włączania telefonu z „obcym” sim-karty, w ten sposób sprawdzając swój telefon.
2
Drugi rodzaj blokady, z którym można zetknąć się to blokada bezpośrednio z telefonu. W telefonach firmy Nokia zapewnia ochronę na wypadek utraty lub kradzieży telefonu – jest to kod, który należy wpisać po włączeniu telefonu. Aby je zresetować konieczna kod wyzerowania firmware albo kod resetowania ustawień. Oczywiście, można korzystać z kodów, które są publicznie dostępne w sieci, ale najbardziej niezawodnym rozwiązaniem będzie zamówić je u autoryzowanego przedstawiciela firmy w swoim mieście lub kontaktując się z kontaktów, umieszczonym na stronie nokia.com. Podaj IMEI-numer telefonu, a także jego numer seryjny, po czym poproś o powyższe kody.
3
Blokada karty sim jest używany do ochrony takich danych osobowych abonenta, jak jego numer telefonu komórkowego, notatnik i wiadomości zawarte w pamięci karty sim. Po włączeniu telefonu wymagane pin-kod. Jeśli nie pamiętasz swojego numeru pin i wprowadziły go nieprawidłowo więcej niż trzy razy, to można go zresetować za pomocą pac-kodu, który znajduje się na plastikowym opakowaniu od karty sim. Jeśli ta opcja nie jest możliwa, należy skontaktować się z przedstawicielem operatora sieci komórkowej w celu wymiany karty sim. Podaj dane paszportowe, po czym będziesz miał nowy симка bez zmiany numeru telefonu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.