Jak wybrać taryfę na telefon

Po zakupie telefonu komórkowego jest zawsze aktualna jest kwestia wyboru taryfy telefonii komórkowej, ponieważ od niego zależy twoje przyszłe wydatki na rozmowy, internet i SMS. Dobór taryfy naleŝy dokonywać z uwzględnieniem potrzeb i tego, do jakich operatorzy telefonii komórkowej są podłączone twoi przyjaciele i rodzina.

Jak wybrać taryfę na telefon

Trzeba

  • – telefon komórkowy;
  • – komputer z internetem.

Instrukcja

1
Określ najpierw operatora, do którego planujesz się połączyć. Odwiedzić jego oficjalną stronę, a mianowicie sekcja z tempami. Uważnie przeczytaj warunki każdego, a szczególnie zwracać uwagę na elementy oznaczone gwiazdkami i napisane drobnym drukiem.
2
Zrób wybór taryfy z uwzględnieniem potrzeb w telefonii komórkowej. Zazwyczaj jest to zestaw typowych taryf praktycznie u wszystkich operatorów telefonii komórkowej: po pierwsze, z obecnością dużej ilości darmowych minut wewnątrz sieci. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy wszyscy widzowie są podłączone do jednego operatora. Istnieją również opłaty, w których połączenia do wszystkich operatorów są wyceniane tak samo. To bardziej opłaca się wtedy, kiedy trzeba dzwonić na telefony z różnymi operatorami sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Ponadto, istnieje opłaty z wielkich zagranicznych połączeń, z włączonymi pakietami SMS-wiadomości i ruchu internetowego. Dlatego, aby podnieść tempo trzeba, w zależności od potrzeb w danej usłudze telefonii komórkowej.
3
Skorzystaj doboru taryfy dostęp do internetu-usługi http://tarifer.ru/. Z jego pomocą można zapoznać się z wykazem stawek rosyjskich i ukraińskich operatorów telefonii komórkowej, a także dobrać odpowiedni dla ciebie. Do tego trzeba zamówić u swojego operatora szczegółów połączeń. Za pomocą tego pliku usługa analizuje swoje wydatki na łączność komórkową i wykonuje dobór optymalnej taryfy.
4
Kliknij przycisk „Wybierz plik” na stronie głównej i wprowadź ścieżkę do pliku z szczegółowością. W rezultacie na ekranie wyświetli się wykres z listą taryf, które pomagają zaoszczędzić swoje wydatki w kolejności malejącej. Można również zapoznać się z wykazem stawek rosyjskich i ukraińskich operatorów, do czego, kliknij tutaj http://tarifer.ru/tarifs.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *