Jak zrzucić dane z komputera na telefon

Istnieje kilka podstawowych metod transmisji danych z domowego komputera do telefonu komórkowego. One wymagają jakiegoś sprzętu technicznego.

Jak zrzucić dane z komputera na telefon

Trzeba

  • Kabel USB do telefonu, adaptera Bluetooth lub CardReader.

Instrukcja

1
Połącz swój telefon z komputerem za pomocą kabla USB. Telefon pozostanie w trybie USB dysku i komputer zacznie go rozpoznać. Otwórz folder „Mój komputer” pojawi się dodatkowy folder, w którym znajdują się pliki z telefonu. Otwórz żądany folder i skopiuj tam potrzebne informacje z komputera.
2
Wyjąć z telefonu kartę pamięci, jeśli jest używany. Za pomocą czytnika kart pamięci, który jest wbudowany w jednostkę systemową, lub działa za pomocą połączenia USB, podłącz kartę pamięci do komputera. Kiedy СR wykrywa nowy dysk USB, wykonaj te same czynności, co opisano w poprzednim punkcie. Potem zrób bezpieczne usuwanie urządzeń USB i włóż do telefonu kartę pamięci.
3
Skorzystaj z Bluetooth-adapter. Podłącz go do komputera, zainstaluj sterowniki urządzeń, uruchom ponownie komputer. Teraz zasilacz jest gotowy do pracy. Włącz BlueTooth w telefonie. Należy upewnić się, że telefon jest dostępny dla wyszukiwania. Znajdź w komputerze plik, który chcesz przenieść do telefonu.
4
Kliknij na pliku prawym przyciskiem myszy i wybierz w menu opcję „Wyślij”. Otworzy się nowe menu, tam wybierz opcję BlueTooth. Telefon wymaga potwierdzenia w podejmowaniu pliku, naciśnij odpowiedni przycisk. Za pomocą tych działań można wysłać wszystkie niezbędne informacje.
5
Jeśli wszystkie z powyższych nie pomogło, znajdź telefon, na który można się w jakiś sposób z powyższych wysłać plik i już za pomocą BlueTooth połączenia dwóch urządzeń prześlij plik z jednego telefonu na drugi. Nie można jednak zapominać o parametrach telefonu o zgodności żądanego pliku i ustawień urządzenia. Jeśli telefon nie obsługuje żądany format pliku, to wszystkie te działania będą bezużyteczne, więc z góry zdefiniować ustawienia twojego telefonu przed przystąpieniem do wysyłania pliku.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.