Jak włączyć zestaw słuchawkowy Nokia

Zestaw słuchawkowy Nokia są przewodowe i bezprzewodowe. Zazwyczaj obie wchodzą w skład urządzenia mobilnego, jednak wszystko może zależeć od modelu. Również one mogą być sprzedawane osobno.

Jak włączyć zestaw słuchawkowy

Trzeba

  • – zestaw słuchawkowy;
  • – telefon.

Instrukcja

1
Jeśli masz zwykły przewodowy zestaw słuchawkowy Nokia, podłącz go do telefonu komórkowego i w opcjach, отобразившихся na ekranie typ połączenia wybierz opcję „zestaw Słuchawkowy”, jeśli nie zostanie zainstalowane automatycznie.
2
Przy użyciu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Nokia upewnij się, że i ona, i telefon mają wystarczający poziom naładowania baterii dla podtrzymania rozmowy za pomocą połączenia Bluetooth.
3
Włącz na obu urządzeniach funkcję Bluetooth w telefonie odbywa się w menu połączenia w zestawie słuchawkowym – poprzez naciśnięcie i przytrzymanie jednego z przycisków ikony aktywacji urządzenia. Po tym uruchom wyszukiwanie w menu telefonu.
4
Znajdź swoją bezprzewodowego zestawu słuchawkowego na liście dostępnych w zasięgu urządzeń Bluetooth i sparuj z nim w trybie audio lub słuchawek. Przy tym w najniższej zestaw słuchawkowy Nokia, naciśnij i przytrzymaj przycisk połączenia, dopóki nie zostanie nawiązane połączenie.
5
Należy pamiętać, że można również korzystać z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Nokia do parowania z telefonami innych producentów z funkcją Bluetooth, sekwencja czynności do tego będzie mniej więcej taka sama, jak i z urządzeniami Nokia.
6
Jeśli chcesz korzystać z przewodowy zestaw słuchawkowy firmy Nokia w telefonach innych producentów, należy zwrócić uwagę na zgodność gniazd. Nawet jeśli urządzenia pasują do siebie, to jest całkiem możliwe, że ich wspólne korzystanie z nich będzie niedostępna.
7
Jeśli podczas nawiązywania połączenia przewodowego zestawu słuchawkowego Nokia do urządzenia mobilnego masz problemy z słyszalności tonów, naciśnij duży przycisk na mikrofonie. Jeśli po naciśnięciu głos rozmówcy było lepiej słychać, a gdy został zwolniony przycisk, usterka znowu się pojawiła, jest możliwe, że używasz niezgodną zestaw słuchawkowy. Trzeba wymienić ją.
Porada
Sprawdzaj urządzenia na zgodność przy zakupie.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Comments are closed.