Jak włączyć zestaw słuchawkowy Nokia

Zestaw słuchawkowy Nokia są przewodowe i bezprzewodowe. Zazwyczaj obie wchodzą w skład urządzenia mobilnego, jednak wszystko może zależeć od modelu. Również one mogą być sprzedawane osobno.

Jak włączyć zestaw słuchawkowy

Trzeba

  • – zestaw słuchawkowy;
  • – telefon.

Instrukcja

1
Jeśli masz zwykły przewodowy zestaw słuchawkowy Nokia, podłącz go do telefonu komórkowego i w opcjach, отобразившихся na ekranie typ połączenia wybierz opcję „zestaw Słuchawkowy”, jeśli nie zostanie zainstalowane automatycznie.
2
Przy użyciu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Nokia upewnij się, że i ona, i telefon mają wystarczający poziom naładowania baterii dla podtrzymania rozmowy za pomocą połączenia Bluetooth.
3
Włącz na obu urządzeniach funkcję Bluetooth w telefonie odbywa się w menu połączenia w zestawie słuchawkowym – poprzez naciśnięcie i przytrzymanie jednego z przycisków ikony aktywacji urządzenia. Po tym uruchom wyszukiwanie w menu telefonu.
4
Znajdź swoją bezprzewodowego zestawu słuchawkowego na liście dostępnych w zasięgu urządzeń Bluetooth i sparuj z nim w trybie audio lub słuchawek. Przy tym w najniższej zestaw słuchawkowy Nokia, naciśnij i przytrzymaj przycisk połączenia, dopóki nie zostanie nawiązane połączenie.
5
Należy pamiętać, że można również korzystać z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Nokia do parowania z telefonami innych producentów z funkcją Bluetooth, sekwencja czynności do tego będzie mniej więcej taka sama, jak i z urządzeniami Nokia.
6
Jeśli chcesz korzystać z przewodowy zestaw słuchawkowy firmy Nokia w telefonach innych producentów, należy zwrócić uwagę na zgodność gniazd. Nawet jeśli urządzenia pasują do siebie, to jest całkiem możliwe, że ich wspólne korzystanie z nich będzie niedostępna.
7
Jeśli podczas nawiązywania połączenia przewodowego zestawu słuchawkowego Nokia do urządzenia mobilnego masz problemy z słyszalności tonów, naciśnij duży przycisk na mikrofonie. Jeśli po naciśnięciu głos rozmówcy było lepiej słychać, a gdy został zwolniony przycisk, usterka znowu się pojawiła, jest możliwe, że używasz niezgodną zestaw słuchawkowy. Trzeba wymienić ją.
Porada
Sprawdzaj urządzenia na zgodność przy zakupie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.