Jak naprawić telefon Nokia po aktualizacji

Po nieudanej firmware urządzeń mobilnych, należy użyć specjalnego oprogramowania, który naprawia uszkodzone pliki w telefonie. To może się zdarzyć przy użyciu nieprawidłowej wersji firmware.

Jak naprawić telefon Nokia po aktualizacji

Trzeba

  • – program Phoenix.

Instrukcja

1
Po nieudanej firmware telefonu Nokia, należy użyć specjalnych narzędzi odzyskiwania, na przykład, Phoenix. Ten program działa nawet w przypadkach, gdy telefon nie włącza się lub nie tworzyli archiwum pamięci urządzenia. Znaleźć ten program lub jej analogi można w wolnym dostępie w internecie. Narzędzie instaluje się w pamięci komputera, przez który masz zamiar produkować przywracanie telefonu komórkowego, z którego należy wyciągnąć kartę sim i usb, jeśli znajduje się w zestawie.
2
Podłącz telefon do KOMPUTERA za pomocą dostarczonego kabla i uruchom menedżera urządzeń z menu właściwości komputera na zakładce „Sprzęt”. Upewnij się, że urządzenie zostało rozpoznane w systemie. Po tym kilka razy kliknij na przycisk włączenia telefonu komórkowego, około 4-5 razy, za każdym razem, gdy dotknij i przytrzymaj 2-3 sekundy. Przy tym jakiś czas później masz w menedżerze urządzeń powinny się pojawić dwie nowe jednostki sprzętu, które nie jest oznaczone wykrzyknikami.
3
Należy zwrócić uwagę na poziom naładowania baterii urządzenia przenośnego, nie powinien on być niższy niż 60%, aby nie dopuścić do całkowitego rozładowania przy nowym firmware. Należy także pamiętać o szybkość rozładowania baterii, najlepiej naładować ją całkowicie. Uruchom zainstalowany przez ciebie program Рһоепіхи i wybierz tryb połączenia No Connection. Przejdź do zakładki File i wybierz Open Product.
4
Wybierz model urządzenia podłączonego do komputera i potwierdź operację. W dziale Flashing przejdź do menu Firmware Update. Znajdź menu wyszukiwania obok z kodem produktu, wybierz spośród nich ten, który w opisie ma PL lub Cyrillic, jeśli chcesz wykorzystywać język rosyjski w urządzeniu przenośnym.
5
Wróć do menu Firmware Update i zaznacz Dead Phone USB flashing, po czym naciśnij przycisk menu, Remont. W trakcie wykonywania naprawy menu Output. Będzie się zapełniać. Kiedy zobaczysz na ekranie napis „Press the phone” s power button, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania telefonu komórkowego. Po zakończeniu procedury przywracania oprogramowania firmware masz na ekranie pojawi się napis Product flashing succeeded. Odłącz telefon od komputera, włącz go i sprawdź, czy działa jego podstawowych funkcji.
Porada
Nie należy instalować nieznanych programów oprogramowania.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *