Jak wgrać nawigacje na telefon Nokia

GPS-nawigacje zyskują na popularności z każdym dniem, i im więcej pojawia się firm produkujących te urządzenia, tym więcej otwiera się obszarów ich zastosowania. Dzisiaj nawigacja satelitarna dla kierowcy tylko niezbędne rzeczy, jeśli codziennie wykonuje podróży w swoim mieście i nie tylko w swojej dziedzinie.

Jak wgrać nawigacje na telefon Nokia

Instrukcja

1
Kupić dobry nawigator teraz dość kłopotliwe. Wiąże się to z dość wysokimi kosztami. Ale jest wyjście, kierowca może umieścić urządzenie na swój telefon, jeśli ma specjalną funkcję gps. Na telefony bez tej opcji, aby umieścić urządzenie jest po prostu niemożliwe.
2
Pobierz na swój telefon aplikację Garmin Mobile XT. Przy tym ważne jest, aby wiedzieć, że aplikacja jest w kilku wersjach i pobrać należy taką, która będzie pasować do modelu telefonu. Ten program i daje możliwość korzystania z prostego telefonu jako gps.
3
Zainstalować Garmin Mobile XT na swój telefon. W tym celu podłącz telefon do komputera lub laptopa za pomocą kabla koncentrycznego lub funkcji Bluetooth w trybie „Transfer danych”. Dodaj i zaznacz na telefon najpierw sam program Garmin Mobile XT, a potem wszystkie załączone do niej pliki.
4
Odłącz telefon od komputera PC lub laptopa i sprawdź, czy pojawił się aplikacja w menu telefonu. W przypadku, gdy w programach telefonu aplikacji nie ma, spróbuj zainstalować go ręcznie. Aby to zrobić, należy przejść na kartę pamięci w miejscu, gdzie został skopiowany program i uruchom tam plik GarminMobileXT.sis. Uruchom ponownie telefon.
5
Uruchom po instalacji aplikacji, a następnie wybierz żądany język programu przy starcie i jej ustawienia. Należy wykonać przez telefon wyszukiwanie kart do tego, aby można było je pobrać. Mapy zainstalowanej aplikacji, istnieje kilka rodzajów – w postaci pliku z rozszerzeniem *.img lub, jak spakowany w archiwum plik w formacie *.exe, który w przyszłości będzie zawierać kilka подфайликов.
6
Wszystkie karty muszą znajdować się w głównym parku programy, a ich nazwy powinny być rozmieszczone w następujący sposób – Gmapbmap.img – mapa bazowa; Gmapsupp.img (mapa nr 1); Gmapsup2.img (mapa nr 2), itd. Pierwsze dwa foldery muszą występować.
7
Zmień nazwę karty zgodnie z powyższymi nazwami, jeśli istnieją one pod innymi nazwami. Uruchom Garmin Unlock Generator i uzyskaj możliwość pobrać mapy przeznaczone do nawigacji w telefonie.
8
Kliknij na przycisk „Select Map” w dolnej części programu, a następnie wprowadź kod z karty. Kliknij Generate, aby odbyła się generowanie. Skopiuj otrzymany kod w zwykły plik tekstowy i zmień mu nazwę taką samą, jaka jest ustawiona dla karty. Wprowadź rozszerzenie *.uni.
9
Skopiuj wszystkie mapy i dodatkowe pliki dla nich na telefon Nokia do folderu z programem Garmin. Uruchom aplikację. Sprawdź nawigację.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.