Jak uszyć strój wieczorowy

Najbardziej popularna damska problem zawsze jest znana i nosi określenie „znowu nie mam nic do noszenia”. A jeśli zbliża się uroczysty wieczór, to skala tragedii rosną wręcz w postępie geometrycznym. Ale do czego zostały ręcznie wyżymania, jeśli suknia można zbudować w kilka godzin – to będzie nie tylko elegancki, ale i wyjątkowy. Podobnego sukienki na imprezie masz gwarancję, że nie spotka.

Do szycia sukni wieczorowej w przypadku siły wyższej może być tylko godzinę

Instrukcja

1
Do budowy sukienki weź prostokątny отрез satyny lub innego płynących materiału. Szerokość skrzydła może być standardowe, a długość równa się do wzrostu gospodarczego od podłogi i do ramion. Z grubsza mówiąc, weźmiemy 3 metry tkaniny.
2
Tworzyć dziś będziecie elegancka sukienka w greckim stylu. Rozwiń tkaniny, rozłóż ją na podłodze, za pomocą centymetra znajdź środek płótna. Przesuń kredą linię poprzeczną. Tam gdzie ona pójdzie, będzie linia ramion przyszłości sukienki. Tym samym calu znajdź środek projektujący odcinka i przez ten punkt, przesuń linię prostopadłą do pierwszej o długości około 20 cm.
3
Załóż płótno przez głowę na ramiona i zdecydować, z głębi przyszłości dekolt. Najbardziej odważne osoby mogą wybrać nawet opcja dekolt do pasa, zatrzymajmy się na dekolcie, доходящем do poziomu klatki piersiowej. Zaznacz kredą potrzebne wielkości, zdejmij ubranie, nożyczki zwiększ przekrój do głowy. Ponownie załóż płótno na siebie.
4
Zapiąć pod biustem taśmę wykonaną z tego samego materiału. Następuje najważniejszym etapem. Należy zebrać przyszłość sukienka w montażu. Przesuń tkaniny, спадающую na ręce, do ramion i zacznij tworzyć fałdy, ustalające ich styki na taśmie. Pięknie serwet najpierw jedną pierś, potem drugą.
5
Gdy wynik ok, weź nitkę z igłą i szyć tkaniny do taśmy. Szczególnie piękny szew robić nie trzeba, na górze można puść jeszcze jedną taśmę. Z tyłu sukni można zmienić w podobny sposób lub wybrać inny rodzaj upięcia. Jeśli wybrałeś dekolt do pasa, to do drapowania potrzebne są 2 taśmy – jedna na wysokości klatki piersiowej, a drugi na poziomie talii. Z tyłu taśmy można ułożyć na krzyż, w tym przypadku sukienka jest jeszcze bardziej będzie przypominać grecką tunikę.
6
Gdy podstawa sukienki będzie gotowy, weź drugą taśmę, kolor może się zgadzać z kolorem sukienki, a może i kontrast. Dokładne szwy нашейте taśmę na istniejące fałdy. Zszyć szwy boczne. Jeśli to konieczne, hem hem. Sukienka jest gotowe. Jak widać, w jego szyciu nie ma nic trudnego. Zaczyna działać od razu po obiedzie, wieczorem już dostać strój, w którym nie wstyd będzie się wydawać na samym eleganckiej recepcji.
Należy zwrócić uwagę
Do sukienek wybrać materiał, który nie обсыпается w miejscu nacięcia.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.