Jak uszyć spodnie ocieplane

Ciepłe spodnie w zimie – to prawdziwy skarb dla dorosłych i dzieci. Szyte są one na wzór standardowych spodni z dodatkiem podszewki, lub z gotowego materiału z ворсовой złej stronie.

Jak uszyć spodnie ocieplane

Trzeba

  • Odpowiednia tkanina, akcesoria do szycia.

Instrukcja

1
Kup szmatką z izolowaną tyłem, taki materiał jest wygodny w szyciu, ponieważ nie ma potrzeby сострачивать przednią i podkład części. Przygotuj wzór wolnych spodni (musi być nieco większe, biorąc pod uwagę gęstość materiału). Jeśli szyjesz spodnie dziecku, zaznacz miejsca na dodatkowe wzmocnienia (kolana i krawędzi брючин).
2
Rozłożyć płótno na płaskiej powierzchni i прогладьте. Zastosuj wzór, rysować krawca, biorąc pod uwagę dodatki na szwy, wyciąć. Oddzielnie przygotować części, wzmacniające kolana i dół produktu. Kieszenie i inne elementy dekoracyjne baste do tkaniny wzór, отстрочите.
3
Złóż płótna, stroną zadrukowaną skierowaną do wewnątrz. Śmietana boczne, a następnie krokowe szwy, spróbuj (lepiej usiąść). Jeśli ci wygodnie, nie jest za ciasno w spodniach, prostrochite wszystkie szwy dwukrotnie. Przyszyć do dziecięcej modelu od wewnątrz dodatkowe „poprawki”.
4
Wykręć, przyszyć do wewnętrznych szwie zamek błyskawiczny. Śmietana części pasa, pristrochite go do górnej krawędzi, włożyć gumę, zabezpieczyć jej zakończeniu. Rozwiązaniem czasowej może być gotowa szeroki elastyczny pasek, wygodna tym, że dostosowuje się do każdego rozmiaru talii.
5
Ocieplić spodnie można w prostszy sposób. Weź gotową łatwą rzeczą na jeden rozmiar więcej, praca z lewą stroną. Kup podkładkę na klej, zrób z niej cztery prostokątne paski – dwie tylne i dwie przednie, o szerokości nieco mniejszej szerokości брючин. W odstające spodnie włożyć wszelkie rzeczy, ubić jak dla manekina.
6
Nakładanie izolacji na tkaniny, delikatnie podlać, отгладьте żelazkiem przez gazę, aby przykleić do штанинам. Wykręć, z przodu można zaznaczyć miejsca ocieplenia ozdobnym szwem. Taką samą ciepłe rzeczy zrobić za pomocą łatek z grubej tkaniny na wrażliwych na zimno miejscach, na przykład, izolacyjne tylne kieszenie. Ocieplane spodnie gotowi, a wy chronione od wiatru i mrozu.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.