Jak uszyć czapkę z kołnierza

Często w odległych szafach znajdują się złoża niepotrzebnych rzeczy. Wśród nich można znaleźć różne paski, nakładki, kaptury, kołnierze. Te akcesoria są oferowane nam się ważniejsze przedmiotami, ale osobno ich noszenie nie jest możliwe – nie zawsze są one w harmonii z tych kolorów zespołem. Wyrzucić ich szkoda, więc wielu mistrzow wymyślanie niezwykłych pomysłów przetwarzania danych materiałów. Na przykład, перешивание starego мехового kołnierza i przekształcenie go w czapkę.

Jak uszyć czapkę z kołnierza

Trzeba

  • Futro kołnierz, tkaniną, zestaw do szycia, maszyna do szycia.

Instrukcja

1
Распорите poprzedni produkt i określić wymiary wyniku skórki. Około powinna być 65 cm długości i 30 cm szerokości.
2
Narysuj wzór przyszłego produktu. Jej narysować na specjalnie przeznaczonej do tego papierze, z komórkami 5 na 5 centymetrów, a potem wyciąć.
3
Zwilżyć futrzany wzorzec z odwrotnej strony za pomocą wcierania wody specjalną szczotką. Podczas tej procedury nie wolno dopuścić, aby wilgoć znalazła się na włosie. Nasycenie materiału wilgocią pomoże stać się produktem elastycznym i miękkim, podjąć każdą задуманную tobą formularz.
4
Nanieść na wewnętrzną część futra skóry narysowany wzór, a następnie wyciąć go za pomocą maszynki do golenia. Opierając się na ten sam rysunek, cięcia zwartej tkaniny, na podszewce, aby produkt utrzymywał odpowiednią formę. Szczegóły, które składają się z skór futerkowych, należy zszywać ręcznie, tkaniny i podszewki – przy użyciu maszyny do szycia.
5
Podczas składania futerkowych części nie zapominaj, że materiał należy obsługiwać od wewnątrz za pomocą częstych szwów штуковочным szwem od lewej do prawej. Lewą ręką, palcem wskazującym powoli usuwać niepotrzebne kosmków w złej część produktu. Narzędzie musi być w przybliżeniu równa szerokości мездры, albo jej po prostu łza. Można zszywać i na maszynie do szycia za pomocą spoiny-zygzak. Aby udało się ostrożnie, umieścić dwie części futerkowych elementów zadrukowaną stroną do środka, schowaj włosy i szyj bezpośrednio na krawędzi materiału.
6
Podszewka delikatnie włóż w futrzany część czapki, starając się połączyć szwy. Wchodzisz na krawędzi podkładki na pół centymetra i delikatnie przyszyć ją do futra ręcznie. Gotowy produkt napiąć na słoika lub garnka, odpowiedniej wielkości głowy i pozostawić do wyschnięcia w naturalnych warunkach.
logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *