Jak ustalić plan ITT

Abonenci operatorów komórkowych podczas rejestracji osobistego numeru przede wszystkim wybrać plan taryfowy, który stanowi listę usług i opcji, ich koszt. Jeśli jesteś klientem OAO „MTS”, możesz w każdej chwili sprawdzić swoje tempo i zapoznać się ze wszystkimi warunkami.

Jak ustalić plan ITT

Instrukcja

1
Aby poznać swój plan taryfowy, trzeba mieć pod ręką telefon komórkowy i ważną kartę sim, OAO „MTS”. Wprowadź z telefonu specjalny kod USSD-polecenie *111*59#, w końcu naciśnij klawisz „Połącz”. Poczekaj, aż wykonania zapytania. Wtedy na telefonie pojawi się komunikat serwisowy z nazwą planu taryfowego. Operacja ta odbywa się za darmo.
2
Istnieje jeszcze jeden sposób, za pomocą którego dowiesz się nie tylko nazwa taryfy, ale również można uzyskać szczegółowe informacje: koszt połączeń, wiadomości; wartość opłat abonamentowych itp. Do tego trzeba dostęp do internetu. W pasku adresu wpisz adres oficjalnej strony JSC „MTS” – www.mts.ru.
3
Zaloguj się, samoobsługi, wpisując numer telefonu i osobiste hasło. Przejdź na kartę „dostęp do Internetu-Asystent”, wtedy otworzy się strona główna konta osobistego. Po prawej widać małe pole, w którym będzie podany twój plan taryfowy, imię i NAZWISKO, konto i numer telefonu.
4
Aby zmienić lub uzyskać szczegółowe informacje w tej taryfie, kliknij na opcję „Opłaty i usługi”. Następnie znajdź swój plan taryfowy i otwórz go.
5
Uzyskaj informacje u operatora, do tego z telefonu komórkowego zadzwonić pod numer z numerem 0890. Jeśli nie chcesz czekać na odpowiedź, podczas gotowości naciśnij „2” i postępować zgodnie z instrukcją автоинформатора.
6
Dowiedz się nazwa planu taryfowego, zwracając się do każdego z biur operatora telefonii komórkowej „MTS”. Zobacz informacje można nie tylko w oddziałach tej firmy, ale i w takich firmach, jak „Tolerancyjny”, „Euroset” i innych.
Porada
Uzyskiwanie pomocy odbywa się za darmo. Jeśli chcesz zmienić plan taryfowy, trzeba pamiętać, że jest to usługa płatna (szczegółowe stawki zasięgnąć u operatorów).

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *